سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ماراتن 374 نفره در آزمون جامع مهارت آموزی - نمایش محتوای خبر

 

 

ماراتن 374 نفره در آزمون جامع مهارت آموزی

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، بابک شمس‌ناتری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آزمون جامع مهارت‌آموزی مراکز زیرپوشش ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر و چالوس که شهرستان جدیدالتاسیس کلاردشت را نیز شامل می‌شود به مدت سه روز در دانشگاه علمی و کاربردی واحد دو فرهنگ و هنر مازندران - نوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: این آزمون به‌ صورت عملی و کتبی طی روزهای 26، 27 و 28 شهریور برگزار می‌شود و طی آن تعداد 374 نفر در پنج رشته گرافیک رایانه‌ای، طراحی صفحات وب، تصویرسازی، مدیریت خانواده و تولید چند رسانه‌ای با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر اظهار داشت: با تدبیری مناسب و به‌کارگیری نیروهای مجرب که نیروهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر نیز در بین آنها حضور دارند و نیز پرسنل دانشگاه علمی و کاربردی واحد دو فرهنگ و هنر مازندران ـ نوشهر و با حمایت‌های ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مطمئنا آزمونی بسیار مطلوب و سالمی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در برگزاری این آزمون بازرسان ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل نیز حضور خواهند داشت گفت: این آزمون در فضایی ارزشمند و درخورشان برگزار می‌شود و تمام تلاش ما بر این است که در طول سه روز برگزاری آزمون شرایط به شکلی بسیار مطلوب، مناسب و سالم پیش برود و شرکت‌کنندگان در این آزمون با آرامش خاطر کار کنند.

شمس‌ناتری تصریح کرد: محل برگزاری این آزمون که دانشگاه علمی و کاربردی واحد دو فرهنگ و هنر مازندران - نوشهر است دارای سالن‌ها و کلاس‌ها به همراه دو سایت رایانه‌ای به همراه 15 سیستم کامپیوتری جداگانه است که به‌صورت مجزا در اختیار آقایان و بانوان قرار می‌گیرد.

وی در پایان یادآور شد: در روز برگزاری آزمون کتبی جامع مهارت‌آموزی به میزبانی نوشهر، نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار نوشهر از روند برگزاری این آزمون بازدید می‌کنند.