سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۴ مرداد ۱۴۰۰

مادران شهداء الگوی های صبر در جامعه هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مادران شهداء الگوی های صبر در جامعه هستند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ستار علیزاده بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه آیین تکریم از مادران شهدا در ساری گفت: مادران و همسران شهداء همواره شایسته تقدیر در جامعه هستند و در طول دفاع مقدس، حماسه جاویدی ساختند که تاریخ همیشه از آنان به نیکی یاد می کند.

علیزاده با اشاره به اینکه مادران و همسران شهدا با صبر و استقامت خود دشواري‌ها را تحمل كردند و هم اكنون نيز در تمام عرصه هاي مختلف كشور حضوري پررنگ دارند، افزود: همسران شهدا هم با تربيت يادگاران همسران خود آنها را براي انقلاب و دوران شكوفايي اين سرزمين آماده مي كنند چه بسا همسراني كه خود دارنده رتبه هاي علمي و سياسي در كشور هستند و فرزندان آنها هم با الگو گرفتن از پدران شهيد خود در شكوفايي كشور سهيم شده اند.

وی با تاکید بر اینکه مادران و همسران شهدا از نسل جديد و بانوان امروزی كشور انتظار رعايت عفت و حجاب خود را دارند، اظهار داشت: خانواده های شهدا انتظار دارند تا هنگام ظهور حضرت ولي عصر (عج)، انقلاب، كه امانت ارزشمندي است به نحو شايسته اي با اطاعت از ولايت و حرمت خون شهدا حفظ و نگهداري شود.

علیزاده تصریح کرد: همسران و مادران شهدا با پیروی از بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، با تدین و شجاعت، همسران و فرزندان خود را برای دفاع از میهن اسلامی به جبهه‌ها اعزام کردند تا ضمن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، امنیت و آسایش نصیب ملت ایران شود.