جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

لیگ دسته یک بدمینتون اوایل آذرماه امسال آغاز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

لیگ دسته یک بدمینتون اوایل آذرماه امسال آغاز می‌شود

مسئول سازمان لیگ فدراسیون بدمینتون گفت: لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه‌های کشور اوایل آذرماه امسال با حضور نمایندگان استان‌ها برگزار می‌شود.

لیگ دسته یک بدمینتون اوایل آذرماه امسال آغاز می‌شود

مصطفی عرب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به اینکه لیگ دسته یک بدمینتون لیگ برتر باشگاه‌های کشور اوایل آذرماه امسال برگزار می‌شود، اظهار کرد: این دوره از مسابقات در ابتدای مرحله گروهی در دور رفت پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها در دو گروه با حضور 10 تیم پیگیری می‌شود، افزود: این مسابقات امسال در دو گروه با حضور پنج تیم دنبال می‌گردد.

مسئول سازمان لیگ فدراسیون بدمینتون با اشاره به اینکه در فصل گذشته لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور تیم‌های رامیان گلستان و خلیج پژم هرمزگان راهی لیگ برتر شدند، افزود: خلیج پزم از تیم‌داری در لیگ حرفه‌ای کشور انصراف داد.

عرب با اشاره به اینکه شهرهایی همانند قم، زنجان، زاهدان و ساری برای میزبانی دور رفت لیگ دسته یک اعلام میزبانی کردند، افزود: مازندران هم با حضور بدمینتون‌باران ساروی در لیگ دسته یک شرکت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور در دو گروه دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: در گروه نخست چهار تیم و در گروه دوم سه تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

عرب با بیان اینکه قرار بود لیگ برتر بدمینتون امسال با حضور 10 تیم در دو گروه برگزار شود، گفت: هفت تیم هم‌اکنون در دو گروه سه و چهار تیمی رقابت دارند و با پایان مرحله مقدماتی دو تیم از هر گروه راهی مرحله نیمه نهایی می‌شوند.