سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

لوله گذاری پروژه گازرسانی آمل - سرخرود پایان یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

لوله گذاری پروژه گازرسانی آمل - سرخرود پایان یافت

به گزارش خبرنگار مهر،سید جعفر رسولی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه بررسی مسائل گاز این شهرستان بیان داشت:امیدواریم زودتر گاز در این خطوط جریان پیدا کند تا مردم در زمستان 93 با مشکل افت یا قعطی گاز روبرو نباشند.

وی افزود: در بخش گاز رسانی خدمات خوبی در این مدت صورت گرفته و شرکت گاز نیز همکاری های خوبی با دستگاه های ذیربط داشته است.

رسولی گفت:در منطقه دشت سر خطوط تغذیه گاز تا 95 درصد پیشرفت داشته و قسمتی از دابودشت نیز نزدیک به اتمام است،

وی تصریح کرد:در منطقه جلگه ای نیز خطوط گاز وصل شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان آمل با اشاره به اینکه یکی از سخت ترین کارهای پیمانکاران لوله کشی در حریم جاده است،اظهار داشت:لوله کشی خطوط گاز در مناطق حریم جاده ها و زمین های کشاورزی یکی از کارهای سختی است که پیمانکاران باید با دقت بیشتری انجام دهند تا حادثه ای در آینده برای مردم منطقه پیش نیاید.

سید جعفر رسولی بیان داشت:از 15 اسفند تا 15 فروردین به دلیل دستورعمل ابلاغ شده تمامی حفاری ها را قطع کرده  بودیم تا تسهیلات نوروزی بهتر صورت گیرد،وی یادآور شد: ازچند روز آینده پیمانکاران و حفاران دوباره شروع به کار خواهند کرد تا پروژه ها زودتر به اتمام برسد.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل افت فشار گاز و شرایط جوی نامناسب را دلیل کاهش پیشرفت لوله کشی گاز اعلام و عنوان کرد: از این پس پیمانکاران با سرعت بیشتری به پروژه پایان خواهند داد.

رسولی خاطرنشان کرد:یکی از دغدغه های مهم مدیران،اکنون باید بخش گازرسانی باشد تا به مردم خدمت رسانی درستی صورت گیرد.