سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

لغزنده بودن جاده‌های ارتباطی مازندران/ رانندگان به زنجیرچرخ مجهز باشند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

لغزنده بودن جاده‌های ارتباطی مازندران/ رانندگان به زنجیرچرخ مجهز باشند

لغزنده بودن جاده‌های ارتباطی مازندران/ رانندگان به زنجیرچرخ مجهز باشند


فرمانده پلیس‌راه مازندران گفت: در حال حاضر سطح محورهای مازندران به دلیل بارش برف لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط تردد کنند.

لغزنده بودن جاده‌های ارتباطی مازندران/ رانندگان به زنجیرچرخ مجهز باشند

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: در حال حاضر سطح محورهای مازندران به دلیل بارش برف لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط تردد کنند.

وی با بیان اینکه همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است، افزود: با توجه به لغزنده بودن سطح جاده‌ها لازم است رانندگان زنجیرچرخ همراه داشته باشند.

فرمانده پلیس‌راه مازندران با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد با اشاره به اینکه لازم است رانندگان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند، اظهار داشت: از لحاظ ترافیکی نیز مشکل خاصی در محورهای مازندران وجود ندارد.

فرمانده پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.