سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

لزوم نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به مازندران

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: مازندران خاستگاه پهلوانان و قهرمانان ورزش به‌ویژه کشتی است که وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون باید نگاه ویژه‌ای به ورزش مازندران داشته باشند.

لزوم نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات هیات کشتی مازندران، اظهار کرد: مازندران در ورزش کشور به‌ویژه کشتی قلب تپنده ورزش ایران است که ورزشکاران این خطه در رشته‌های مختلف برای کشورمان افتخارآفرینی می‌کنند.

وی افزود: از مجموع 424 مدال کسب‌شده توسط کشتی‌گیران کشورمان در مسابقات مختلف برون‌مرزی، کشتی‌گیران مازندرانی موفق به کسب 142 مدال شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه کشتی نماد اخلاق‌مداری در این خطه محسوب می‌شود، بیان کرد: مازندران خاستگاه پهلوانان و قهرمانان ورزش به‌ویژه کشتی است که وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون باید نگاه ویژه‌ای به ورزش مازندران داشته باشند.

حسین‌زادگان با بیان اینکه کشتی مازندران ظرفیت بسیار بالایی در سطح کشور دارد، گفت: موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی به‌ویژه کشتی‌گیران آن قدر مهم است که هر روز شاهد افتخارات قهرمانان این استان هستیم.

وی در پایان گفت: در آستانه المپیک ریو 2016 قرار داریم و به‌طور حتم در آوردگاه مهم بازی‌های المپیک ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی به‌ویژه کشتی‌گیران نقش موثری در کسب مدال دارند.