جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

لزوم راه‌اندازی بازار مهمان‌نواز در بابلسر برای جذب گردشگر - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم راه‌اندازی بازار مهمان‌نواز در بابلسر برای جذب گردشگر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر گفت: با توجه به توریستی بودن شهرستان باید بازار مهمان‌نواز و مهمان‌پذیری را در شهرستان داشته باشیم تا بتوانیم گردشگر و مسافران بیشتری را در شهرستان جذب کنیم.

لزوم راه‌اندازی بازار مهمان‌نواز در بابلسر برای جذب گردشگر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، علی اصغری یک‌شنبه‌شب در جلسه شورای اداری این شهرستان که در مجتمع بانک مسکن دریاکنار برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به طرح نظارتی در ایام نوروز امسال شرایط بازار در این ایام متعادل‌تر بوده و در مجموع تخلفات کمتری را نسبت به سال گذشته شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه کمبودی از لحاظ ارزاق در ایام نوروز نداشتیم، افزود: در یک ماه طرح نظارتی 25 مورد گزارش ستاد خبری داشتیم که کمتر از 15 دقیقه به گزارش‌ها پاسخ داده شده است.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بابلسر با اعلام اینکه آرد کافی که مهم‌ترین مقوله شهروندان و مسافران در شهرستان بود وجود داشت، ادامه داد: با توجه به اینکه در برخی شهرستان‌ها در روزهای اول عید با تعطیلی نانوایی‌ها روبه‌رو بودند، در این شهرستان مشکلی نداشتیم و نان باکیفیت به مسافران عرضه شد.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به گشت‌های مشترکی که با دستگاه‌های اجرایی و تعزیرات حکومتی از جمله جهاد کشاورزی داشتیم کالای قاچاق و از جمله میوه قاچاق در شهرستان نداشتیم.

اصغری افزود: با توجه به توریستی بودن شهرستان، بازار مهمان‌نواز و مهمان‌پذیری را در شهرستان داشته باشیم تا بتوانیم گردشگر و مسافران بیشتری را در شهرستان جذب کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه در ایام طرح نظارتی نوروز 75 مورد پرونده صنفی برای واحدهای متخلف تشکیل شده است، گفت: در این مدت حدود 15 درصد نسبت به سال گذشته شاهد کاهش تخلفات بودیم.