جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

لزوم جلوگیری از ورود کالاهای غیرضروری به کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم جلوگیری از ورود کالاهای غیرضروری به کشور

امام جمعه چالوس با انتقاد از وضعیت اخلاقی و پوشش در کشور گفت: برخوردهای غیراصولی و هماهنگ نبودن دستگاه‌های مسؤول سبب غفلت در زمینه مسائل اخلاقی و پوششی می‌شود که باید در این زمینه از ورود کالاهای غیرضروری جلوگیری کرد.

لزوم جلوگیری از ورود کالاهای غیرضروری به کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، حجت‌الاسلام محمد‌مهدی راشدی‌نوری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چالوس با اشاره به مناسبت‌های هفته و در پیش‌رو بودن ایام ماه شعبان و اعیاد این ماه اظهار کرد: فرصت ماه شعبان نیز مانند ماه رجب برای کسب فضائل و تقرب به خداوند و جلب محبت اهل‌بیت(ع) بسیار ارزشمند و غنیمت است.

وی با بیان اینکه در این ماه به روزه‌داری، عبادت، استغفار و صدقه دادن سفارش شده است، افزود: با توجه به اینکه در ماه مبارک شعبان روزی با عنوان پاسدار و جانباز نیز نام‌گذاری شد، بنابراین عیادت و دیدار جانبازان عزیز در این ایام مناسب است.

امام جمعه چالوس تأکید کرد: مردم و مسؤولان باید بدانند که فداکاری، ایثارگری و جانبازی آنها و شهیدان گران‌قدر بود که این امنیت و عزت امروز را برای ما به ارمغان آورد و ما نباید فراموش کنیم که بر سر سفره آماده این افراد نشسته‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه پاسداران، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا نیز باید قدر خود را بدانند، خاطر‌نشان کرد: آنها باید روحیه دوران ایثارگری خود را حفظ کنند و حفظ ارزش‌ها، اصول انقلابی، اعتقادی، اجتماعی و ... باید از این افراد و مجموعه‌های منتسب به خانواده بزرگ، غیرت‌مند، انقلابی و وفادار به نظام اسلامی شروع شود تا سبب جلب و اعتماد دیگران نیز شود.