جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

لزوم اقدام عاجل دستگاه‌های اجرایی مازندران برای عملیاتی شدن مصوبات - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم اقدام عاجل دستگاه‌های اجرایی مازندران برای عملیاتی شدن مصوبات

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: دستگاه‌های اجرایی برای عملیاتی شدن مصوبات و رایزنی‌ها با همکاری نمایندگان اقدام عاجل کنند.

لزوم اقدام عاجل دستگاه‌های اجرایی مازندران برای عملیاتی شدن مصوبات

حسین نیازآذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی به چهار شیوه از محصولات باغی حمایت می‌کند.

وی بیان کرد: براساس پیگیری‌های مجمع نمایندگان و نشست‌های مستمر با مقامات ملی با اخذ مصوبه هیأت وزیران وزارت جهاد کشاورزی مکلف شد از طریق پرداخت بلاعوض، تسهیلات ارزان‌قیمت، خرید تضمینی و خرید توافقی به کمک تولیدملی و کشاورزان بیاید.

سخنگوی مجمع نمایندگان تصریح کرد: دولت با اختصاص 300 میلیارد تومان بنا دارد با چهار شیوه گفته‌شده علاوه بر تنظیم بازار مدیریت عرضه و تقاضا را نیز کنترل کرده و از همین طریق نیز بخشی از خسارات باغداران را جبران کند.

نیازآذری ابراز امیدواری کرد سازمان جهاد کشاورزی مازندران با کمک فرمانداری‌ها، شوراها و دهیاران طی دو هفته آتی برنامه مستندسازی و تأمین خسارات را با حضور در اراضی مرکبات اجرایی کند و از طریق امحای پرتقال‌های آسیب‌دیده با پرداخت بلاعوض جبران خسارت کند.

وی با تشکر از صدا و سیما و سایر رسانه‌های گروهی و اجتماعی که در بحران برف با هم‌افزایی موجب توجه دولت به مشکلات مازندران شدند، خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان با همکاری استانداری و دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان جلسات فشرده و مستمری را در مجلس و دولت فراهم کرد تا مشکلات وخسارت‌ها به گوش مقامات ملی برسد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در جلسه با معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزرای کشور، جهاد کشاورزی، نفت، نیرو و راه و شهرسازی تصمیمات خوبی برای استان گرفته شد، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی برای عملیاتی شدن مصوبات و رایزنی‌ها با همکاری نمایندگان اقدام عاجل کنند.