سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

لزوم اجرای برنامه‌های هدفمند در مدارس میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم اجرای برنامه‌های هدفمند در مدارس میاندورود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: توجه به ظرفیت‌های تأثیرگذار و اجرای برنامه‌های هدفمند در مدارس یکی از مواردی است که در آغاز تا پایان سال باید مورد توجه قرار گیرد.

لزوم اجرای برنامه‌های هدفمند در مدارس میاندورود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، بهروز عرب‌خزائلی در مراسم زنگ نمادین پروژه مهر که با حضور مسؤولان در دبیرستان نمونه دولتی شهید عطایی روستای زید برگزار شد، اظهار کرد: پروژه مهر کلیدی‌ترین کار آموزش و پرورش است که باید جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان باید از فرصت آموزشی حداکثر بهره را ببرند، یادآور شد: این پروژه به‌عنوان یک نماد ملی نیازمند همکاری همه ادارات و همت مسؤولان و مردم فعال است.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با تأکید بر اینکه باید در اجرای هر چه دقیق‌تر پروژه مهر گام‌های موثری برداشته شود، افزود: با برنامه‌ریزی و تشکیل کارگروه‌هایی در رابطه با تعمیر و تجهیز، نظارت و ارزیابی، سازماندهی، تأیید صلاحیت، برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و... در جهت اجرای مناسب این پروژه انجام شده است.

این مسؤول کاهش فاصله طراحی تا اجرای برنامه‌ها را یکی از اهداف اساسی و مهم در پروژه مهر دانست و اضافه کرد: برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های هدفمند و منسجم موجب ارتقای سطح این مهم می‌شود.

عرب‌خزائلی در پایان گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های تأثیرگذار و اجرای برنامه‌های مفید یکی از مواردی است که در آغاز تا پایان سال باید مورد توجه قرار گیرد و هر ساله نیز با شکوه‌تر از سال‌های گذشته در سطح مدارس اجرا شود.