جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

قول همکاری ارشاد در اتمام مجتمع فرهنگی میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

قول همکاری ارشاد در اتمام مجتمع فرهنگی میاندورود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود یکی از دغدغه‎های اساسی محسوب می‎شود که قول همکاری و اتمام این پروژه را می‌دهیم.

قول همکاری ارشاد در اتمام مجتمع فرهنگی میاندورود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، احد جاودانی امشب در جلسه شورای اداری این شهرستان، با اشاره به اعدام آیت‌الله النمر‌ رهبر شیعیان عربستان، اظهار کرد: تاریخ شیعه در درون خود انسان‎های بزرگی جای داد که تا پای جان در راه اعتقادات و تفکر خود مبارزه کردند که از دست دادن هر یک از آن‎ها خسرانی در جامعه علمی جهان به‎شمار می‎رود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم این مشکلاتی که دامن‎گیر جهان اسلام است، با ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) پایان پیدا کند، افزود: این موضوع ادامه دسیسه‎هایی است که در دنیای امروز به دین مبین اسلام و تفکر ناب شیعه انجام می‎گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: دنیای سلطه هیچ‎گاه نمی‎تواند در کنار خود، قدرتی که جهان را دعوت به برادری و هم‎دلی کرده، تحمل کند و با دسیسه‎های مختلف سعی در آسیب رساندن به اسلام دارند، اما بشر با توسعه فکری باز هم با این تفکرات غلط مقابله می‎کند تا جلوی توسعه و ترویج آن گرفته شود.

جاودانی با بیان اینکه دشمن به ‎وسیله ابزارهای مختلف ایمان مردم را هدف قرار داده است، بیان کرد: با توجه به اینکه در دنیای انواع شبکه‎های اجتماعی و وسایل ارتباط جمعی قرار داریم که دشمن با همین ابزارها ایمان مردم جهان را هدف قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: مردم ایران باید با حفظ ارزش و تمدن فرهنگی در برابر ابزارهایی که دشمن علیه کشورهای اسلامی استفاده می‌کند مقابله کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه دین مبین اسلام به‎ خوبی سبک زندگی اسلامی را مقرر کرد، ادامه داد: در آموزه‎های دینی ما قوانینی که برای سبک زندگی اسلامی نیاز داریم آمده است، اما باید به این نکته توجه داشت که همه مسئولان دستگاه‎های اجرایی باید مردم را با باورها و ارزش‎های اسلامی بیشتر آشنا کنند تا شاهد رشد فرهنگی جامعه باشیم.

جاودانی به نقش تکنولوژی در زندگی مردم جهان تأکید کرد و افزود: تکنولوژی در زندگی همه آحاد مردم، نقش به‎سزایی دارد، اما باید در این میان با هوشیاری عمل کنیم و به‎دنبال دست‎یابی نقاط مثبت این تکنولوژی پیچیده باشیم تا بتوانیم به‎وسیله آن هنجارهای اجتماعی را شناسایی کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو خاطرنشان کرد: موضوع انتخابات یکی از موارد بسیار مهم کشور است که همه مردم موظف هستند پای کار باشند، زیرا هرچه حضور مردم بیشتر باشد نشان‌دهنده رضایت‎مندی از نظام اسلامی و سیاست کشور است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به نقشه شوم دشمن در شبیخون فرهنگی اشاره کرد و افزود: دشمنان اسلام در تلاش هستند که نظام را زیر سوأل ببرند، اما باید برای جلوگیری از این تهاجم فرهنگی زمان‎شناس باشیم و دشمنان را از اهداف‎شان ناامید کنیم.

جاودانی در پایان گفت: پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود یکی از دغدغه‎های اساسی محسوب می‎شود که قول همکاری و اتمام این پروژه را خواهیم داد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اتمام این طرح باشیم.