جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

قهرمانی را مدیون تماشاگران هستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانی را مدیون تماشاگران هستیم

مسعود اسماعیل‌پور عنوان کرد: از این‌که توانستیم با کمک دیگر کشتی‌گیران، دل میلیون‌ها علاقه‌مند به کشتی در کشور را شاد کنیم احساس غرور و شعف می‌کنم.

وی تصریح کرد: در رقابت‌های جام جهانی 2013 در تهران کشتی‌گیران بسیار خوبی در ترکیب 10 تیم حضور داشتند که در نهایت شاهد رقابت خوب و تنگاتنگ کشتی‌گیران بودیم.

ملی‌پوش مازندرانی کشتی آزاد، وزن 60 کیلوگرم کشورمان در ادامه گفت: این قهرمانی را مدیون هواداران و تماشاگران با تعصب کشورمان هستیم که در چهار روز رقابت در سالن حضور داشتند و با تشویق، موجب ایجاد انگیزه و روحیه بیشتر ملی‌پوشان برای پیروزی شدند.

اسماعیل‌پور با تقدیر از زحمات مربیان خود در این پیکارها اظهار داشت: جا دارد از زحمات خانواده خودم به ویژه پدرم تقدیر کنم چرا که موفقیتم را مدیون وی هستم.

وی با اشاره از آمادگی خوب بدنی خود در این رقابت‌ها عنوان کرد: در پنج مسابقه‌ای که به میدان رفتم تمامی حریفان قدر و قوی بودند اما با اتکا و دلگرمی به تماشاگران پیروز تشک بودیم.

قهرمان 2010 جهان درباره حذف کشتی از المپیک 2020 اظهار داشت: این تصمیم از سوی برخی از کشورهای اروپایی صورت می‌گیرد که کشتی را نمی‌شناسند و علاقه‌ای به این ورزش ندارند.

اسماعیل‌پور در پایان خاطرنشان کرد: کشتی ورزش اول کشور و در خون و رگ ایرانی‌ها است و باید از حذف این رشته ورزشی از المپیک جلوگیری شود.