سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

قهرمانی تنیسورهای گلستانی در مسابقات جایزه بزرگ مردان کشور در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانی تنیسورهای گلستانی در مسابقات جایزه بزرگ مردان کشور در بابلسر

مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور، جایزه بزرگ مردان با قهرمانی تنیسورهای گلستانی در دو بخش انفرادی و تیمی در بابلسر به پایان رسید .

قهرمانی تنیسورهای گلستانی در مسابقات جایزه بزرگ مردان کشور در بابلسر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، دردیدار نهایی بخش انفرادی این مسابقات، " سیدمحمدمهدی حسینی" با پیروزی برابر " مسعود خمر" هم تیمی خود قهرمان شد و جایزه نقدی 20میلیون ریالی این مسابقات را از آن خود کرد. در این بخش " اسماعیل غلامرضا پور" از مازندران و " مسعود پیروزی " از تیم گلستان به طور مشترک سوم شدند.
در بخش تیمی این مسابقات هم تیم گلستان با ترکیب " ناصرحق شناس و احمد شادان" با پیروزی برابر " مسعود خمر و مسعود پیروزی " دیگر تیم گلستانی به مقام نخست دست یافتند. تیم " مسعود الماسی و جعفرضیاپور" از مازندران برابر دیگر تیم این استان با ترکیب " همایون حسن زاده و " اسماعیل غلامرضاپور" به طور مشترک درجای سوم ایستادند. قهرمان بخش تیمی این مسابقات 15میلیون ریال و تیم دوم 13میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند. مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور، جایزه بزرگ مردان با حضور حدود 60شرکت کننده از سراسر کشور با عنوان یادواره شهدای مدافع حرم مازندران از روزچهارشنبه 20مرداد در ساحل بابلسر آغاز شد وجمعه شب به پایان رسید. تیم ها ونفرات شرکت کننده در این مسابقات جایزه بزرگ تنیس ساحلی آزاد کشور دردو بخش انفرادی وتیمی با هم رقابت کردند. هیات تنیس مازندران در سال جاری یکی ازهیات ها واستان های فعال کشور در میزبانی مسابقات تنیس مناطق و قهرمانی کشور بوده است.