جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

قهرمانی بهداد سلیمی قابل تقدیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانی بهداد سلیمی قابل تقدیر است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ربیع فلاح‌جلودار با تبریک قهرمانی بهداد سلیمی اظهار داشت: موفقیت ارزشمند بهداد سلیمی وزنه‌بردار قهرمان مازندرانی در مسابقات آسیایی اینچئون قابل تقدیر است.

در پیام استاندار مازندران آمده است: کسب مدال طلای مسابقات وزنه‌برداری سنگین وزن مسابقات آسیایی 2014 اینچئون و رکوردشکنی قهرمان شایسته مازندرانی تیم ملی وزنه‌برداری ایران آقای بهداد سلیمی موجب افتخار و سربلندی است.

استاندار مازندران در بخش دیگری از این پیام آورده است: روحیه جهادی و تلاش و همت این پهلوان برومند و دلاور مازندران و فتح قله‌های رفیع افتخار و پیروزی در میادین ورزشی که با موفقیت و سربلندی، پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورد و دل مردم عزیز ایران اسلامی و مردم ولایتمدار مازندران را شاد کرد، شایسته تقدیر و سپاس است.

وی این افتخارآفرینی ارزشمند را که با توکل به قدرت لایزال الهی و در هفته دفاع مقدس حاصل شد به مردم سرافراز میهن اسلامی و مردم فهیم مازندران، جامعه ورزشی کشور به ویژه پهلوان عزیز، بهداد سلیمی و خانواده این قهرمان ارزشی کشور تبریک گفت.

استاندار مازندران همچنین در تماس تلفنی با پدر بهداد سلیمی، این موفقیت ارزشمند را تبریک گفت و نیز در تماس با پدر مولایی وزنه‌بردار دیگر مازندرانی برای این فرزند شایسته مازندران آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

{jcomments off}