جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

قهرمانی بانوان تنکابن در لیگ برتر فوتسال مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانی بانوان تنکابن در لیگ برتر فوتسال مازندران

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن از قهرمانی فوتسال بانوان تنکابن در لیگ برتر فوتسال مازندران خبر داد.

قهرمانی بانوان تنکابن در لیگ برتر فوتسال مازندران

روح اله امین‌شکوهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان تنکابن اظهار کرد: از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان مازندران، تیم تنکابن در بازی پایانی خود با برتری چهار بر صفر مقابل تیم بابلسر به مقام قهرمانی مازندران رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن با بیان اینکه تیم فوتسال تنکابن به مربیگری و سرپرستی سوزان نیاستی و با بهره‌گیری از فوتسالیست‌های خوب در لیگ برتر مازندران شرکت کرده است، افزود: این تیم توانست با عملکرد مناسب و اقتدار کامل به قهرمانی رسیده و به لیگ کشوری راه یابد همچنین نغمه موسی‌پور از تیم تنکابن، خانم گل و شبنم یوسفی به عنوان بهترین بازیکن این‌دوره از مسابقات انتخاب شدند.

امین‌شکوهی تصریح کرد: مهم‌ترین مشکل تیم‌های باشگاهی در تنکابن نبود اسپانسر برای حمایت از تیم‌ها است و این معضل سبب شده که بسیاری از تیم‌های موفق ما در لیگ‌های استانی نتوانند از عهده حضور در بازی‌های لیگ کشوری و هزینه‌های آن برآیند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن با بیان اینکه بیشتر تیم‌ها به همین دلیل یا از ابتدا و یا پس از حضوری پر از مشقت در یک دوره ناموفق کناره‌گیری می‌کنند، خاطرنشان کرد: این کمبود مشکل بزرگی برای بیشتر تیم‌های ورزشی به‌ویژه ورزش‌های گروهی مانند فوتبال، فوتسال، بسکتبال، هندبال و والیبال است.

وی در پایان گفت: سرمایه‌گذاران منطقه، استان و کشور در صورت تمایل به حمایت مالی از تیم‌های مستعد تنکابنی می‌توانند از طریق این اداره، هیئت‌های ورزشی و اعلام آمادگی، حامی خوبی برای ورزش شهرستان و استان باشند و مجموعه ورزش و جوانان شهرستان از رویکرد مثبت آن‌ها استقبال می‌کند.