جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات لیگ بسکتبال جوانان مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات لیگ بسکتبال جوانان مازندران

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات لیگ بسکتبال جوانان مازندران


رئیس هیئت بسکتبال آمل از قهرمانی ورزشکاران این شهرستان در رقابت‌های لیگ بسکتبال جوانان مازندران خبر داد.

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات لیگ بسکتبال جوانان مازندران

حسن ونهاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، از قهرمانی بسکتبالیست‌های این شهرستان در مسابقات لیگ بسکتبال باشگاه‌های مازندران خبر داد و گفت: در این دوره از رقابت‌ها که کار خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرده بود، هشت تیم در دو منطقه غرب و شرق استان به مصاف هم رفتند.

وی با اعلام اینکه تیم بسکتبال آمل در منطقه غرب مازندران با شهرهای رامسر، چالوس و محمودآباد هم‌گروه بود، افزود: این تیم با صدرنشینی در پایان دور مقدماتی به‎عنوان سرگروه وارد مرحله پلی‌آف شده و پس از آن نیز محمودآبادی‌ها به‎عنوان تیم دوم راهی دور حذفی شدند.

سرپرست تیم بسکتبال جوانان آمل بیان کرد: در منطقه شرق مازندران هم تیم‌های بابل، ساری، قائم‌شهر و بهشهر به مصاف هم رفتند که در پایان مرحله مقدماتی و گروهی شهرهای بابل و ساری به‎عنوان تیم‌های اول و دوم به مرحله حذفی راه یافتند.

این مسئول با اشاره به اینکه در مرحله نخست دور پلی‌آف درخشش خوبی داشتیم، خاطرنشان کرد: بازی‌ها در هر مرحله به صورت رفت و برگشت دنبال شد.

ونهاری با تأکید بر اینکه در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌ها با شرکت چهار تیم دنبال شده که بعد از دو بازی با امتیازشماری مقابل ساروی‌ها پیروز شده و راهی فینال شدیم، تصریح کرد: در دیدار فینال با مربیگری مجید مظلوم از بسکتبالیست‌های سال‌های نه‌چندان دور شمال کشور مقابل بابل میزبان بوده و با نتیجه 64 بر 44 پیروز شدیم ولی در دیدار برگشت تنها با یک امتیاز شکست خورده اما در مجموع قهرمان رقابت‌ها لقب گرفتیم.

وی اظهار کرد: در پایان رقابت‌های لیگ بسکتبال جوانان مازندران، تیم آمل قهرمان شد، بابل نایب قهرمان و شهرهای ساری و محمودآباد به مقام سوم و چهارم دست یافتند.

رئیس هیئت بسکتبال آمل ادامه داد: ماه‌های پایانی سال گذشته تیم بسکتبال کاله جوان آمل هم توانست با حضور در مسابقات لیگ زیر گروه باشگاه‌های کشور مقابل رقبای خود پیروز شده و به لیگ دسته دو بسکتبال باشگاه‌های کشور صعود کند.

این مسئول با اشاره به استعدادیابی و شناسایی بسکتبالیست‌های باانگیزه در رده پایه، گفت: این اقدام به‌طور مستمر در سطح مدارس و مراکز آموزشی در حال انجام بوده تا نفرات منتخب و استعدادهای ورزش بسکتبال گرد هم جمع‌آوری شوند تا امر ساماندهی و تمرینات لازم با نظم و هماهنگی بیشتری انجام شود.