جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات تنیس روی میز نوجوانان مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات تنیس روی میز نوجوانان مازندران

رئیس هیئت تنیس روی میز آمل گفت: آملی‌ها در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز رده سنی نوجوانان استان مازندران به مقام قهرمانی دست یافتند.

قهرمانی آملی‌ها در مسابقات تنیس روی میز نوجوانان مازندران

محمدرضا قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: آملی‌ها در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز رده سنی نوجوانان مازندران به مقام قهرمانی دست یافتند.

وی افزود: این رقابت‌ها به مدت یک روز به میزبانی شهرستان بابل در سالن ورزشی سرپوشیده نوشاد عالمیان برگزار شد.

رئیس هیئت تنیس روی میز آمل با تاکید بر اینکه نوجوانان آملی با درخشش در این مسابقات جایگاه نخست را از آن خود کردند، بیان کرد: مصطفی نوری از شهرستان آمل به مقام نخست رسید، محمد نقیبی از مرکز مازندران دوم شد، پارسا نوروزی و حامد تقی‌تبار هر دو از شهرستان بابل جایگاه سوم و چهارم را از آن خود کردند.

این مسئول با اعلام اینکه حسین خاوری از قائم‌شهر سرپرست برگزاری رقابت‌ها بود، خاطرنشان کرد: مسابقات به صورت دوره‌ای و حذفی برگزار شد تا نفرات برتر با یکدیگر رقابت کردند.

قربانی بیان کرد: در این دوره از مسابقات 27 نفر از نوجوانان ورزش‌کار شهرهای مختلف مازندران به مصاف هم رفتند.

رئیس هیئت تنیس روی میز آمل اظهار کرد: نفرات برتر این دوره از مسابقات روز هفتم بهمن‌ماه امسال عازم رقابت‌های قهرمانی تنیس روی میز رده سنی نوجوانان کشور می‌شوند که به میزبانی شهرستان بندرعباس پیگیری می‌شود.

این مسئول گفت: تنیس روی میز یکی از رشته‌های مفرح و زیباست که در این شهرستان علاقه‌مندان خاصی دارد و پیشکسوتان زیادی هم در سالن ورزشی خانه تنیس روی میز این شهرستان به ورزش مشغول هستند.