سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

قهرمانان رقابت های کشتی ناشنوایان جهان در بهشهر تقدیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانان رقابت های کشتی ناشنوایان جهان در بهشهر تقدیر شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ' احمدعلی مقیمی' امروز با حضور در منزل 'محمد کنعانی ' مربی تیم ملی و ' حمید رضا کنعانی' و ' محمدجواد یوسفی' قهرمانان کشتی جهان ، از تلاش های سال های اخیر این ورزشکار ناشنوا در عرصه های جهانی و آسیایی تقدیر کرد .

وی اظهار امیدواری کرد با انسجام فعالیت های مرتبط با ورزش ناشنوایان ، شاهد موفقیت های بیشتر در ورزش بهشهر با کسب مدال های بیشتر این ورزشکاران باشیم .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود : در بهشهر علاوه بر این قهرمانان کشتی ناشنوایان جهان ،چندین ورزشکار ناشنوای شاخص و ملی پوش دیگر نیز فعالیت می کنند که امیدواریم شاهد درخشش این ورزشکاران به همراه تیم ملی در رقابت های پیش روی ناشنوایان باشیم .

رییس اداره بهزیستی بهشهر نیز در این جلسه گفت : ورزش ناشنوایان بهشهر در سال های اخیر نتوانست انسجام لازم برای هماهنگی ورزشکاران را ایجاد کند که باید برای رسیدن به این هدف ، لازم است هیات مستقل مربوط به ورزش ناشنوایان تاسیس شود .

' مصطفی رجبی ' اظهار داشت : تلاش می کنیم با استفاده از موارد قانونی ، برخی مشکلات مربوط به این قهرمانان از جمله مسکن آنان را برطرف کنیم .

در این جلسه که فرماندار و اعضای هیات کشتی شهرستان بهشهر نیز حضور داشتند، از این دو ورزشکار و مربی تیم ملی کشتی ناشنوایان تقدیر شد.

تیم ملی کشتی ناشنوایان ایران هفته گذشته در رقابت های جهانی ارمنستان به میدان رفت و موفق به کسب دو مدال طلا در رشته های آزاد که هر دو مدال طلای کاروان ایران توسط کشتی گیران بهشهری به دست آمد.

{jcomments off}