سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

قطعی 10 درصدی خطوط برق مازندران/ وارد آمدن خسارت 800 میلیون تومانی - نمایش محتوای خبر

 

 

قطعی 10 درصدی خطوط برق مازندران/ وارد آمدن خسارت 800 میلیون تومانی

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: حدود 10 درصد خطوط اصلی شرکت توزیع برق مازندران براثر رگبار شدید، بارش باران و باد از شب گذشته با قطعی مواجه شد.

قطعی 10 درصدی خطوط برق مازندران/ وارد آمدن خسارت 800 میلیون تومانی

قاسم شهابی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: براثر رگبار شدید باران و باد از شب گذشته حدود 10 درصد خطوط اصلی شرکت توزیع برق مازندران با مشکل قطعی مواجه شدند.

وی با بیان اینکه همکاران شرکت توزیع برق مازندران از بامداد امروز در حال رفع مشکل قطعی برق مناطق مختلف هستند، اضافه کرد: تا ساعت 10 صبح امروز تمام خطوط اصلی برق برقرار شده و حالت عادی پیدا کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران ادامه داد: همچنین به‌دلیل وزش باد شدید و بارش باران شاهد خساراتی از جمله پارگی سیم و سقوط ترانس برق بودیم که این مشکلات نیز برطرف شده است.

وی یادآور شد: براساس برآورد اولیه از شب گذشته تاکنون بر اثر باد و باران حدود 800 میلیون تومان خسارت بر شبکه توزیع برق مازندران وارد شده است.

شهابی با تأکید بر همکاری مردم همانند گذشته با شبکه توزیع برق مازندران، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در زمان طوفان و بارش شدید برق را قطع و پس از فروکش کردن طوفان دوباره برق وصل می‌شود درخواست ما از مردم این است همانند گذشته صبوری به خرج دهند.

وی در پایان گفت: مردم در صورت مشکلاتی از جمله قطعی برق، پارگی سیم و سقوط ترانس مراتب را از طریق خط 121 به ما اطلاع دهند تا سریعاً نسبت به رفع مشکل اقدام شود.