سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

قرعه سخت کاله در لیگ برتر/ به تیم خود بیشتر از سال‌ گذشته امیدوارم - نمایش محتوای خبر

 

 

قرعه سخت کاله در لیگ برتر/ به تیم خود بیشتر از سال‌ گذشته امیدوارم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به قرعه سخت این تیم در فصل جدید لیگ برتر، گفت: به تیم خود بیشتر از سال‌ گذشته امیدوارم.

قرعه سخت کاله در لیگ برتر/ به تیم خود بیشتر از سال‌ گذشته امیدوارم

بهروز عطایی پس از شکست تیم والیبال کاله آمل در نخستین دیدار و شهرآورد مازندرانی‌های لیگ برتر مقابل سازمان عمران ساری، اظهار کرد: هفته اول لیگ برتر معمولاً هفته‌ای سخت و دشوار است، زیرا با توجه به عدم شناخت تیم‌ها از یکدیگر شرایط سخت‌تر از گذشته می‌شود.

وی افزود: کاله با توجه به عدم شناخت از حریف کار سختی در خانه داشت و هر چند نماینده ساری نخستین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کرد و کادر فنی‌مان اطلاعات خاصی از این تیم نداشتند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران تصریح کرد: هر چند بازیکنانم نتوانستند با توجه به عدم در اختیار داشتن اطلاعات کافی از تیم حریف، بازی مد نظر من و کادر فنی را در زمین اجرا کنند.

این مربی نام‌آشنای والیبال کشور ادامه داد: کم‌تجربگی بازیکنان کاله کار دست ما داد به ویژه در ست سوم که می‌توانستیم جریان بازی را عوض کنیم البته این امر زیاد برای‌مان مهم نیست، زیرا مهم آن است که توانستیم سه ست را خوب بازی کنیم و می‌توان به انجام بازی خوب در هفته‌های آینده توسط بازیکنان کاله امیدوار بود.

عطایی با اشاره به اینکه نتیجه بازی زیاد ملاک عملکرد نیست، بیان کرد: در کاله مازندران بازیکنانی حضور دارند که آینده والیبال کشور هستند و اجرای والیبال خوب و به روز توسط آنها برای‌مان ارزشمند است.

وی با اعلام اینکه امیدوارم در هفته‌های آینده روند بازیکنان بهتر از گذشته باشد، اظهار کرد: هر چند در هفته‌های آینده دیدارهای بسیار سخت با پیکان‌، ارومیه و بانک سرمایه داریم و قرعه سختی امسال به کاله در لیگ برتر خورد.

عطایی با اشاره به اینکه امید دارم کم‌کم فضا و شرایط مسابقات برای‌مان بهتر شده و نتایج تیم مطلوب شود، خاطرنشان کرد: به تیم خود بیشتر از سال‌ گذشته امیدوارم زیرا این تیم در آینده دست به کارهای بزرگ خواهد زد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: با توجه به اینکه بیش از 90 درصد بازیکنان کاله نخستین تجربه خود در لیگ برتر را پیش‌رو دارند طبیعی است در ابتدای لیگ دچار چالش شویم ولی می‌خواهیم این روند را مقابل تیم‌های قدرتمند به خوبی پشت سر بگذاریم.