رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

قرارگاه تابستانی نیروی انتظامی در نوشهر آغاز به کارکرد - نمایش محتوای خبر

 

 

قرارگاه تابستانی نیروی انتظامی در نوشهر آغاز به کارکرد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، فرمانده انتظامی نوشهر، هدف از برپایی این قرارگاه را مدیریت میدانی و تامین امنیت در دریا ، جنگل ، جاده و کاهش تراکم ترافیکی اعلام کرد.

سرهنگ ˈ شمس الدین کرمانی ˈ برخورد با انواع جرائم از جمله سرقت ، مزاحمت های خیابانی ، سگ گردانی ، اوباشیگری و بدحجابی را از وظایف این قرارگاه برشمرد.

وی گفت : امیدوارم با فعالیت این قرارگاه در فصل تابستان شاهد برقراری امنیت پایدار و برخورد جدی با اراذل و اوباش در منطقه باشیم.

فرمانده انتظامی نوشهر از افزایش حدود 270 درصدی کشف جرایم در این شهرستان در سال جاری خبر داد و افزود : در این مدت جرائمی چون سرقت نیز حدود هشت درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

وی ادامه داد : شهرستان نوشهر با توجه به گردشگرپذیر بودن از ضریب امنیتی بالایی در مقایسه با دیگر شهرستان های مازندران برخورداراست و چنین موفقیتی نیز متاثر از تلاش های شبانه روزی اعضای شورای تامین و مشارکت قشرهای مختلف مردم بوده است.

فرماندار نوشهر نیز شناسایی مناطق جرم خیز روستاها با همت شوراها و دهیاران را در افزایش سطح امنیت شهرستان بسیار موثر دانست و تاکید کرد : این مهم با فرهنگ سازی محقق می شود.

ˈ محمدعلی قمی ˈ همچنین با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان خواستار برخورد جدی با روزه خواری در این شهرستان شد.

شهرستان 125 هزار نفری نوشهر به لحاظ برخورداری از جنگل و دریا درتمامی فصول بویژه بهارو تابستان میزبان میلیون ها مسافر و گردشگراست.