جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

قبله اول - نمایش محتوای صدا

 

 

قبله اول

گویندگان: میلاد شوکائیان ، زری قاسم نژاد 
نویسنده: سکینه بوداغی
گزارشگران : سلمانپور-امینی – دلدار – روشن بخش و علی نژاد
ارتباطات : پذیرش – بدرود و اسماعیلی

صدابردار : شهرام حق شناس

قبله اول عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی سکینه بوداغی با ساختار کلامی – پیامی که از صدای شبکه تبرستان به صورت زنده پخش خواهد شد .

قدس قبله اول و حرم دوم مسلمانان جهان ،وطن میلیونها آواره  فلسطینی ست که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد.
از همان نخستین سالهای اشغال پاره تن اسلام با مقاومت فلسطینیان و اعتراض مسلمانان و دیگرانسانهای آزاده جهان نهضت مقابله با اسرائیل و حمایت از فلسطین شکل گرفت.
باپیروزی انقلاب اسلامی ملت مسلمان ایران به ویژه بعد از صدور پیام تاریخی حضرت امام (ره) درسال 58 مبنی بر نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس، مسئله آزاد سازی فلسطین از چنگال غاصبان قدس را سرلوحه آرمانهای خویش قرار داد.
از این رو همه ساله در روز قدس رادیو مازندارن با ویژه برنامه قبله اول به همراه راهپیمایی پرشکوه مردم همراهی و همدلی خودش را در به لرزه در آوردن پایه های سست رژیم صیهونیستی اعلام می دارد.
ویژه برنامه قبله اول در روز قدس از ساعت9 صبح تا پایان راه پیمایی باشکوه مردم تا موقع اذان ظهر از شبکه استانی صدای مرکز مازندران پخش می شود.
ویژه برنامه قبله اول شامل بخشهای گزارش از مردم و مسئولان در روز راهپیمایی ،انعکاس راهپیمایی شهر های مختلف استان از طریق خبرنگاران آزاد استان ،سخنان ائمه جمعه های شهر های مختلف در مورد اهمیت روز جهانی قدس در راه پیمایی روز جهانی قدس و راهپیمایی مردم تبیین و تهییج مردم به شرکت در راهپیمایی در گفتار برنامه ،ضبط و پخش تلفن ها ی مردم و پیامکهای مخاطبان رادیو در مورد روز قدس ،پخش موسیقی های باکلام درمورد روز قدس و فلسطین ،گفتار و کلام حضرت امام و رهبری در مورد اهمیت روز جهانی قدس و اعلام مسیرهای راهپیمایی شهرها و روستاهای استان در اول برنامه و قبل از شروع راهپیمایی .

 

سال تولید: سال 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو