جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

قاسمی:به بالاتر از مدال برنز لندن فکر می کنم - نمایش محتوای خبر

 

 

قاسمی:به بالاتر از مدال برنز لندن فکر می کنم

کشتی گیر آزاد کار وزن 125 کیلوگرم کشور گفت: تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا مدال خوش رنگ تر از برنز مسابقات لندن را در رقابت های المپیک ریو 2016 کسب کنم.

قاسمی:به بالاتر از مدال برنز لندن فکر می کنم

کمیل قاسمی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت:چهار سال پیش که در مسابقات المپیک لندن مدال برنز را از ان خود کرده بودم بعد از آن مسابقه نفس گیر و سخت تمام تلاش خود را با تمرینات مکرر به کار گرفته ام تا با آمادگی کامل عازم مسابقات المپیک ریو شوم.
وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی و حمایت کادر فنی خوشبختانه از لحاظ بدنی و جسمانی وضعیت متعادلی دارم و در سلامت کامل به سر می برم.
آزاد کار وزن 125 کیلو کشتی ایران به حریفان اصلی خود در مسابقه اشاره کرد و گفت: حریفان اصلیم کشتی گیرانی از ترکیه ، روسیه، گرجستان و از آمریکا هستند که از سطح بالای فنی برخوردار هستند، اما در مسابقات المپیک که تمام رقبا برای کسب مدال خوش رنگ به مبارزه می پردازند نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت.
قاسمی که در اخرین لحظات اردوی تیم ملی به سر می برد ادامه داد : با کمک سرمربی تیم و انالیز کردن حریفانم روی نقاط ضعف و قدرت آنها تمرینات فشرده ایی را پشت سر گذاشته ام تا برای مدالی خوش رنگ تر از برنز بر روی تشک بروم.
وی همچنین توقع خود از مردم ایران را دعا دانست و گفت: از مردم ایران می خواهم برای کشتی گیران و همه ورزشکارانی که در مسابقات نفس گیر المپیک ریو به میدان مبارزه می روند دعا کنند.
طبق برنامه کمیل قاسمی ازاد کار وزن 125 کیلوگرم روز30 مردادماه بر روی تشک مبارزه می رود .