سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

قاتل بابلی در کمتر از نیم‌ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

قاتل بابلی در کمتر از نیم‌ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر شد

فرمانده انتظامی بابل گفت: مأموران با عکس‌العمل سریع و غافلگیرانه متهم به قتل را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد فرار داشت، در کمتر از نیم‌ ساعت در صحنه جنایت دستگیر کردند.

قاتل بابلی در کمتر از نیم‌ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر شد

سیدمحسن جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، از شناسایی و دستگیری قاتلی که به‌علت اختلافات خانوادگی برادرزنش را با سلاح شکاری به قتل رساند، خبر داد و اظهار کرد: ساعت 9 صبح روز وشنبه 29 آذرماه امسال در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در میدان ولایت جنب اداره ثبت اسناد، مأموران انتظامی کلانتری 13 به محل حادثه عزیمت کردند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل وقوع جنایت در بررسی‌های اولیه دریافتند فردی به نام «ح ـ ن» با یک قبضه سلاح شکاری فردی به نام «الف ـ گ» را که برادرزنش بوده مورد اصابت قرار داد.

فرمانده انتظامی بابل بیان کرد: مأموران با عکس‌العمل سریع و غافلگیرانه متهم به قتل را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد فرار داشت، در کم‌تر از نیم‌ساعت در صحنه جنایت دستگیر کردند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مأموران با انجام تحقیقات و بازجویی از متهم دریافتند، قاتل به‌علت اختلافات خانوادگی قبلی با مقتول این فرد را با سلاح شکاری از پا درآورد.

جعفری در پایان گفت: تحقیقات تکمیلی در این ارتباط همچنان ادامه دارد.