رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

فوتسال راه ساری حمایت می‌شود- پاداش برای بازیکنان و کادر فنی - نمایش محتوای خبر

 

 

فوتسال راه ساری حمایت می‌شود- پاداش برای بازیکنان و کادر فنی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد سعادتمند شامگاه دوشنبه ، بین دو نیمه ‌بازی تیم فوتسال راه ساری و شهرداری تبریز در رختکن تیم راه ساری حضور یافت، به بازیکنان و کادر فنی این تیم افزود: شما بازیکنان جوان، زحمتکش و آینده‌دار فوتسال استان هستید.

وی تصریح کرد: ترکیب تیم راه ساری کاملا جوان و بازیکنانش بومی هستند که می‌توان با همین ترکیب در لیگ به نتایج خوبی رسید.

سعادتمند از اهدا پاداش به بازیکنان و کادر فنی تیم راه ساری خبر داد و اذعان داشت: شما بازیکنان تلاش کنید و بدانید که با همه وجود در کنارتان هستیم و از نیامدن در چند بازی گذشته از شما و کادر فنی تیم عذرخواهی می‌کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: راه ساری گل سرسبد فوتسال استان است که با همت مسئولان استانی و شهرستانی مشکلات این تیم به‌زودی برطرف می‌شود.

وی با اشاره به مساعدت فرماندار ساری به این تیم اظهار داشت: بعد از عزاداری تاسوعا و عاشورا  با تشکیل جلسه با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و مدیریت باشگاه مشکلات مالی باشگاه را تا حدودی برطرف کنیم.

سعادتمند در پایان افزود: با آمدن و رفع مصدومیت مرتضی عظیمایی تا حدودی مشکلات گلزنی راه ساری برطرف و تیم دوباره به اوج می‌رسد.

به گزارش فارس، در این بازی راه ساری موفق شد مهمان خود شهرداری تبریز را 6 بر چهار شکست دهد و به نخستین پیروزی در لیگ برسد.