جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

فعایت های سازنده وزارت ورزش و جوانان مورد حمایت نمایندگان مجلس است - نمایش محتوای خبر

 

 

فعایت های سازنده وزارت ورزش و جوانان مورد حمایت نمایندگان مجلس است

که نقش موثری در ارتقا فرهنگ و سلامت جوانان دارد و فعایت های سازنده آن همواره مورد حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی است . ‌عبدالواحد فیاضی روز دوشنبه در نشست شورای اداری ورزش و جوانان مازندران در ساری افزود : بدون تردید با رشد و توسعه همه جانبه ورزش ، شاهد از بین رفتن فقر فرهنگی مشهود در جامعه خواهیم بود.

وی به کمبود فضاهای ورزشی در روستاهای مازندران اشاره کرد و گفت : مشکل اصلی موجود برای افزایش سرانه های ورزشی در روستاها ، ممانعت منابع طبیعی از واگذاری زمین است که امیدواریم این سازمان زمین های بلا استفاده خود را برای ساخت سالن های ورزشی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود : با نهادینه شدن این فرهنگ شاهد افزایش سرانه فضای ورزشی بویژه در روستاها خواهیم بود که در صورت تحقق این هدف ، موفقیت های بیشتر در انتظار ورزش استان است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : برای برداشتن موانع و شتاب در ساخت و ساز اماکن ورزشی باید همه دستگاه های اجرایی مرتبط همکاری و تعامل تنگاتنگی با اداره کل ورزش و جوانان داشته باشند.

فیاضی با بیان ضرورت مشارکت دستگاه های اجرایی و مردم در توسعه ورزش ، تشکیل شورای ورزش شهرستان ها و شورای عالی ورزش در استان را نماد مشارکت مردم و دستگاه های اجرایی در ورزش دانست و گفت : باید از همه ظرفیت های دولتی و مردمی برای رشد و توسعه همه جانبه ورزش و جوانان نهایت استفاده کنیم.