جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

فعالیت 630 امداد‌گر نوروزی در پایگاه‌های جاده‌ای سوادکوه - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالیت 630 امداد‌گر نوروزی در پایگاه‌های جاده‌ای سوادکوه

فعالیت 630 امداد‌گر نوروزی در پایگاه‌های جاده‌ای سوادکوه


رئیس جمعیت هلال‌احمر سوادکوه با اشاره به فعالیت امداد‌گرا‌ن نوروزی هلال‌احمر در مدت 21 روز، گفت: 630 نفر به‌روز امداد‌گران نوروزی در پایگاه‌های امداد جاده‌ای سوادکوه فعالیت می‌کنند.

فعالیت 630 امداد‌گر نوروزی در پایگاه‌های جاده‌ای سوادکوه

جهانگیر آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به حضور گسترده مسافران نوروزی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی و وضعیت طبیعی و جغرافیایی این دو شهرستان، اظهار کرد: پنج پایگاه امداد جاده‌ای هلال‌احمر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمات امدادی می‌پردازند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از فعالیت پنج پایگاه امداد جاده‌ای در این دو شهرستان خبر داد و افزود: پایگاه‌های امداد جاده‌ای «گدوک»، «دو‌گل»، ارفع‌ده، جوارم و شیر‌گاه با امکانات امدادی به مسافران و میهمانان نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.

وی به زمان‌بندی فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اشاره و خاطرنشان کرد: جمعیت هلال‌احمر از 25 اسفند 93 تا 16 فروردین 94 به ارائه خدمات ویژه نوروزی اقدام می‌کند.

آذری به تجهیزات موجود در پایگاه‌های امداد جاده‌ای سوادکوه اشاره و اظهار کرد: پنج ‌دستگاه آمبولانس، دو خودرو نجات محبوسین، موتورسیکلت پیش‌رو و خودروهای امدادی در ایام نوروز در محور سوادکوه مستقر هستند.

عضو شورای اداری شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از فعالیت 630 نفر به‌روز امداد‌گران نوروزی در پایگاه‌های امداد جاده‌ای سوادکوه خبر داد و افزود: امدادگران حاضر در پایگاه‌های امداد جاده‌ای سوادکوه، آموزش تخصصی امدادی را طی کرده‌اند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از امکان اسکان و تغذیه اضطراری در‌ راه‌ماندگان ایام نوروز به دلیل تصادف، نقص فنی، آب و هوای منطقه و بیماران سرپایی در پایگاه‌های امداد جاده‌ای «گدوک» و «ارفع‌ده» خبر داد و افزود: ظرفیت اسکان و تغذیه اضطراری در‌ راه‌ماندگان ایام نوروز در این دو پایگاه حدود 500 نفر برآورد می‌شود.

آذری به آمادگی کامل تیم‌های پشتیبانی تخصصی کوهستان و جنگل در هلال‌احمر سوادکوه اشاره کرد و گفت: شماره تماس جمعیت هلال‌احمر سوادکوه 42450132 و ندای امداد کشوری 112 به صورت شبانه‌روزی در خدمت مسافران است.