جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

فعالیت 6 پزشک در مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 6 پزشک در مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان

محمدرضا رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های کشور که در جویبار برگزار می‌شود، 6 پزشک از مازندران برای ارائه خدمات پزشکی در سالن حضور دارند.

دبیر هیئت پزشکی ورزشی مازندران در ادامه از استقرار دو بالگرد امداد در این پیکارها خبر داد و افزود: با توجه به اهمیت این مسابقات با همکاری جمعیت هلال‌احمر استان دو بالگرد در صورت ترافیک جاده‌ها برای امداد هوایی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه تدارکات اولیه برای میزبانی شایسته پزشکی این مسابقات، تصریح کرد: اتاق ویژه تست دوپینگ، اتاق پزشکان و دو دستگاه دی.سی شوک نیز در این مسابقات در نظر گرفته شد.

رشیدی در ادامه با اشاره به استقرار چهار آمبولانس در این رقابت‌ها ابراز داشت: برای کمک‌رسانی بهتر پزشکی این مسابقات دو آمبولانس در محل مسابقات و دو آمبولانس در خوابگاه کشتی گیران، مربیان و عوامل اجرایی مستقر هستند.

وی با بیان اینکه تمام سعی و تلاش مسئولان برگزاری این مسابقات میزبانی بدون اشکال این رقابت‌ها اظهار داشت: در کنار استقرار چهار آمبولانس و امداد هوایی دو اورژانس 115 در مسیر جاده‌ها و منتهی به مسابقات نیز مستقر هستند.

رشیدی در پایان با اشاره به اینکه تمام فعالیت‌های پزشکی این مسابقات بر عهده مازندران است، خاطرنشان کرد: دکتر دهقان رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران به عنوان مسئول پزشکی ورزشی این مسابقات از سوی فدراسیون معرفی شد.

به گزارش فارس، نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای پنجم تا هفتم آذر با حضور 15 تیم خارجی و پنج تیم داخلی در سالن ورزشی حاجی‌زاده جویبار برگزار می‌شود.

{jcomments off}