جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

فعالیت 6 هزار ورزشکار سازمان‌یافته در نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 6 هزار ورزشکار سازمان‌یافته در نکا

حسین دلیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: نکا از شهرهای مستعد ورزش استان است و توجه به رشته‌های پایه و مادر از اولویت اول ما است.

وی با اشاره به فعالیت حدود 6 هزار ورزشکار سازمان‌یافته از ابتدا سال تاکنون در این شهرستان، افزود: این آمار در حالی برای ورزش نکا کسب شد که تعداد ورزشکاران بیمه شده نکا در سال 92 پنج هزار و 400 نفر بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا از قهرمانی تیم‌های ژیمناستیک و دوومیدانی در استان خبر داد و تصریح کرد: این دو رشته که از مادر رشته‌های ورزشی محسوب می‌شود توجه خاصی به آن خواهیم داشت.

دلیری متذکر شد: سال گذشته تیم مردان و در سال‌جاری نیز تیم بانوان نکا موفق به کسب عنوان قهرمانی در رشته ژیمناستیک که مادر رشته‌های ورزشی است کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا با اشاره به میزبانی نکا در مسابقات لیگ تکواندو پومسه مردان در نکا، ابراز داشت: در رشته‌های دیگری همچون فوتبال، فوتسال، شنا، ژیمناستیک، روستایی و عشایری و ... میزبان مسابقات کشوری و استانی بودیم.

وی از حضور قهرمانان متعدد کشوری و استانی در نکا خبر داد و افزود: ورزشکاران زن و مرد نکایی در رشته‌های مختلف ورزشی در معیت تیم‌های ملی و قهرمانی استان مشغول افتخارآفرینی هستند.

دلیری در پایان مهم‌ترین مشکل ورزش نکا را نبود اسپانسر و سرمایه‌گذار قوی اعلام کرد و متذکر شد: ورزشکاران مستعد و توانمندی داریم ولی از داشتن اسپانسر قوی در برخی از رشته های ورزشی در نکا محروم هستیم.

{jcomments off}