رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فعالیت 50 کانون والیبال در آمل - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالیت 50 کانون والیبال در آمل

فعالیت 50 کانون والیبال در آمل


رئیس هیئت والیبال آمل گفت: در حال حاضر 50 کانون والیبال بخش مردان و زنان در این شهرستان فعالیت دارند.

فعالیت 50 کانون والیبال در آمل

رئیس هیئت والیبال آمل گفت: در حال حاضر 50 کانون والیبال بخش مردان و زنان در این شهرستان فعالیت دارند.
حسن کوچک‌زاده  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار کرد: ورزش والیبال در سال‌های گذشته رشد و پیشرفت زیادی را به خود مشاهده کرده است.

وی با اعلام اینکه والیبال از دیرباز تاکنون در این شهرستان علاقه‌مندان زیادی داشته است، بیان کرد: تاکنون در این شهرستان دو دوره مسابقات کانون‌های والیبال در بین آقایان و بانوان برگزار شده و بیشتر کانون‌های والیبال در رده‌های سنی پایه، نوجوانان و جوانان فعالیت دارند.

کوچک‌زاده گفت: هم‌اکنون 50 کانون والیبال در آمل فعالیت داشته که 30 کانون در بخش آقایان و 20 کانون در بخش بانوان مشغول تمرین و استعدادیابی هستند.

رئیس هیئت والیبال آمل با اعلام اینکه مسابقات نوجوانان و جوانان مازندران نیز سال گذشته در چهار گروه برگزار شد، ادامه داد: این رقابت‌ها در چهار منطقه مازندران دنبال شده که آمل میزبانی شهرهای مرکزی مازندران را برعهده داشت.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات در سالن ورزشی سرپوشیده دانشگاه شمال ادامه داد: 24 تیم در رده نوجوانان و 16 تیم در رده جوانان به دیدار یکدیگر رفتند که چهار تیم از آمل در بین دیگر تیم‌های مازندران شرکت داشته که شش تیم در رده نوجوانان و چهار تیم در رده جوانان تیم‌داری کردند.

کوچک‌زاده افزود: لیگ والیبال بانوان مازندران در رده جوانان و نوجوانان هم در هفته نخست خود به میزبانی بابلسر فعالیت خود را از سر گرفته بود که در آن تیم‌های فریدونکنار، آمل، جویبار، امیرکلا و بهنمیر در مرحله مقدماتی به مصاف هم رفتند.

وی افزود: در مرحله یک هشتم نهایی که به میزبانی آمل برگزار شد تیم‌های آمل، بابل، بابلسر، قائم‌شهر، آریاصنعت بابل، نور، عباس‌آباد و نکا به صورت حذفی با یکدیگر مصاف دادند تا چهار تیم به مرحله بعدی صعود کنند.

کوچک‌زاده با اعلام صعود تیم‌های آمل، بابلسر، آریاصنعت و نور به مرحله پایانی، گفت: کادر فنی تیم بانوان آملی را خانم‌ها میرزاد و رحمدلی در اختیار دارند.