رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

فعالیت 40 پایگاه طرح اوقات فراغت تابستان در فریدونکنار - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالیت 40 پایگاه طرح اوقات فراغت تابستان در فریدونکنار

فعالیت 40 پایگاه طرح اوقات فراغت تابستان در فریدونکنار


رئیس آموزش و پرورش فریدونکنار از فعالیت 40 پایگاه طرح اوقات فراغت تابستان امسال در این شهرستان خبر داد.

فعالیت 40 پایگاه طرح اوقات فراغت تابستان در فریدونکنار

سیدعظیم اسماعیل‎زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، گفت: جلسه ستاد غنی‎سازی اوقات فراغت آموزش و پرورش فریدونکنار با محوریت فعالیت‎های معاونت پرورشی در غنی‎سازی اوقات فراغت دانش‎آموزان در فریدونکنار برگزار شده است.

وی با تاکید بر اینکه تابستان بهترین فرصت برای کسب مهارت نوجوانان است، افزود: تابستان می‌تواند سرشار از کسب تجربیات جدید مادی و معنوی برای یک نوجوان باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش فریدونکنار با تاکید بر در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: باید سعی شود به معنویات توجه بیشتری داشته و مجموعه‌ای غنی از معنویات را در پایگاه‌های تابستانی مدیریت کنیم.

این مسئول برگزاری افتتاحیه و اختتامیه باشکوه برای طرح‌های تابستانی را مهم دانست و بیان کرد: گنجاندن برنامه‌های اردویی با رعایت کامل مقررات و قوانین اردویی در این طرح‌ها باید در اولویت باشد.

اساعیل‌زاده با بیان اینکه مدیران مدارسی که پایگاه طرح تابستانه ندارند باید دانش‌آموزان را به سمت کانون‌های دانش‌آموزی و دارالقرآن‌ها هدایت کنند، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های خوبی برای اجرای طرح اوقات فراغت در این مراکز به مرحله اجرا رسیده است.

وی در همین رابطه با اشاره به تأثیر بالای همکاری مدیران مدارس برای اجرای مطلوب‌تر این طرح‌ها، اضافه کرد: عملکرد مدیران مدارس فریدونکنار در غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش فریدونکنار با توجه به ظرفیت‌های موجود در کانون‌های دانش‌آموزی، خواستار اجرای حداقل یک طرح شاخص و برتر در طول تابستان توسط این کانون‌ها شد.

این مسئول با اشاره به فعال بودن 40 پایگاه تابستانی طرح اوقات فراغت در فریدونکنار، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از 3 هزار دانش‌آموز زیرپوشش این پایگاه‌ها قرار می‌گیرند.