جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت 4 طرح‌ سالم‌سازی سواحل بابلسر در ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 4 طرح‌ سالم‌سازی سواحل بابلسر در ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، کریم سجادی امشب در جلسه طرح سالم‌سازی دریا اظهار داشت:  تمامی مسئولان کمیته‌ها موظف هستند که با حضور مستمر خود در سطح سواحل وظایف خود را به‌درستی انجام دهند.

وی درباره نحوه استفاده مسافران از طرح دریا در ماه مبارک رمضان و با تاکید به رعایت شئونات اسلامی و جلوگیری از هرگونه بی‌حرمتی و رفتارهای ناهنجار در سواحل دریا بیان داشت: به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان از خوردن، آشامیدن و فرو بردن سر در آب در ملأعام جلوگیری شود.

فرماندار بابلسر با اعلام اینکه برای حفاظت از جان مسافران لازم است برخی از طرح‌های سالم‌سازی دریا فعال باشد، اظهار داشت: از مجموع طرح‌های سالم‌سازی دریای بابلسر تنها چهار طرح( دو طرح مردانه و دو طرح زنانه) فعال و مابقی طرح‌ها در ایام ماه مبارک رمضان تعطیل و غیرفعال باشد.

سجادی تصریح کرد: کلیه عوامل، مدیران و ناجیان طرح‌های غیرفعال موظف هستند با حضور مستمر در طرح، از حوزه و حریم طرح‌های خود حفاظت و از شنا در داخل طرح خوداری کنند.

وی افزود:  به منظور جلوگیری از حوادث تلخ و ناگوار و غرق شدن مسافران، فرماندهی انتظامی، دریابانی و ناجیان غریق موظفند از شنا در داخل طرح‌های حذف شده و مابین طرح‌ها جلوگیری کنند.

سجادی تاکید کرد: تمام واحدهای خبازی، رستوران‌ها ،قهوه‌خانه‌ها ، کبابی‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها در سواحل و سطح شهرستان بابلسر تعطیل و غیرفعال شوند.

فرماندار بابلسر در پایان خاطرنشان کرد: به منظور آگاه‌سازی مسافران از طرح‌های فعال سواحل، شهرداری با هماهنگی فرماندهی انتظامی نسبت به نصب بنر راهنما در ورودی پارکینگ‌ها اقدام کند.