جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

فعالیت 3500 عوامل اجرایی و نظارتی در انتخابات 7 اسفند نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 3500 عوامل اجرایی و نظارتی در انتخابات 7 اسفند نوشهر

فرماندار نوشهر گفت: بیش از 3 هزار و 500 عوامل اجرایی در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت برگزاری انتخابات را انجام می‌دهند.

فعالیت 3500 عوامل اجرایی و نظارتی در انتخابات 7 اسفند نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات،شورای تأمین، هیأت نظارت و بازرسی حوزه انتخابیه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت آغاز شد.

فرماندار نوشهر در این نشست با تأکید بر اجرای انتخابات سالم و پرشور در هفتم اسفند، اظهار کرد: تمام امکانات و نیازهای پشیبانی و امنیتی فراهم است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

علی شادمان بیان کرد: بیش از 3 هزار و 500 نفر عوامل اجرایی در حوزه انتخابیه نوشهر،چالوس و کلاردشت در 221 شعبه اخذ رای کار برگزاری انتخابات را انجام می‌دهند.

فرماندار چالوس نیز با اشاره به اینکه برابر برنامه زمان‌بندی انتخابات، از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گرفت و تمهیدات مورد نیاز اندیشیده شد، تصریح کرد: آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات خوب و پرشور وجود دارد.

محمد‌ناصر زندی با بیان اینکه در انتخاب اعضای شعبه سعی شد تا دقت کافی صورت گرفته برای جلوگیری از هر نوع شائبه‌ای جزییات امر بررسی شد، افزود: علاوه بر برگزاری جلسات کمیسیون امنیت و ستاد انتخابات به‌صورت مرتب، جلساتی با مسئولان انتخاباتی کاندیداها درباره با تخلفاتی که صورت گرفت نیز برگزار گشت و تذکرات لازم داده شد.

وی با اشاره به اینکه برای نمایندگان فرماندار و کاربران انتخاباتی و اعضای شعب و... نیز جلسات آموزشی و توجیهی در شهرستان چالوس برگزار شد، افزود: تعامل بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد و در فضایی همراه با آرامش و همدلی کارها به ‌پیش می‌رود.

فرماندار چالوس گفت: استودیو رادیو و تلویزیون مستقر در رادیو دریای چالوس در روز انتخابات فعال بوده و به پوشش برگزاری انتخابات غرب مازندران به‌طور مستقیم می‌پردازد.