جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

فعالیت 3 ایستگاه پست برای خدمات کارت ملی هوشمند در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 3 ایستگاه پست برای خدمات کارت ملی هوشمند در آمل

رئیس ثبت‌ احوال آمل از فعالیت سه ایستگاه پست فعال این شهرستان مستقر در میدان صدف، میدان بسیج و دریای 28 بلوار طالب‌آملی برای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات در زمینه ثبت کارت ملی هوشمند خبر داد.

فعالیت 3 ایستگاه پست برای خدمات کارت ملی هوشمند در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سیدعلی هاشمی‌نسب در جلسه شورای هماهنگی ثبت ‌احوال این شهرستان، اظهار کرد: برای ثبت و توزیع کارت ملی هوشمند در این شهرستان گروه متخصص با فعالیت مطلوب در حال تلاش است.

وی با اشاره به فعالیت سه ایستگاه پست فعال این شهرستان مستقر در میدان صدف، میدان بسیج و دریای 28 بلوار طالب‌آملی در زمینه ثبت کارت ملی هوشمند، افزود: طی روزهای آینده 6 ایستگاه دیگر برای افزایش روند فعالیت در خدمت‌رسانی برای کارت ملی هوشمند فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

رئیس ثبت‌ احوال آمل با اشاره به دفاتر روستایی صدور و توزیع در مناطقی همانند گزنگ، وسطی‌کلا، کلاکسر، آغوزبن، دابودشت و کمدره آماده خدمات‌رسانی هستند، گفت: شهرستان آمل طی مهلت قانونی ثبت وقایع حیاتی چهارگانه با روند 99.8 درصدی همراه است همچنین دو درصد آمار باقیمانده هم به ثبت حوادث و سوانح باز می‌گردد.

این مسؤول با اشاره به همکاری لازم همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی آمل در ثبت وقایع حیاتی، خاطرنشان کرد: تشکیل شورای فرعی ثبت وقایع حیاتی در همه بخش‌ها برای سرعت بخشیدن در امر ثبت وقایع حیاتی در سامانه جامع لازم است.

هاشمی‌نسب با اشاره به وجود دو سکونت‌گاه غیررسمی و منطقه محروم در این شهرستان، یادآور شد: ثبت وقایع 10 روزه و 15 روزه این مکان‌ها با همکاری اداره بهزیستی و پایگاه‌های اجتماعی در منطقه امت‌آباد انجام می‌شود.

وی با اعلام برگزاری کلاس‌های آموزشی برای سرعت‌بخشی در روند رشد جمعیتی، گفت: این کلاس‌ها با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل برگزار می‌شود.