جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت 29 سمن در حوزه ورزش و جوانان مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 29 سمن در حوزه ورزش و جوانان مازندران

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از فعالیت 29 سمن در حوزه ورزش و جوانان استان خبر داد.

فعالیت 29 سمن در حوزه ورزش و جوانان مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سالن اجتماعات شماره دو استانداری حمایت جدی از سمن‌ها را خواستار شد و گفت: با حضور مسئولان باید مشکلات سمن‌ها بررسی و برطرف شود.

حسین‌زادگان با اشاره به فعالیت 29 سمن در حوزه اداره کل ورزش و جوانان استان، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و تلاش جوانان 40 سمن در اداره کل ورزش و جوانان استان در حال ثبت است.

وی از جایگاه دومی ستاد ساماندهی امور جوانان مازندران در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و افزود: برنامه‌ها و اقدامات بسیار خوبی با حمایت مسئولان در حوزه امور جوانان انجام شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نیز با بیان اینکه سمن‌ها در همه جای دنیا ظرفیت خوبی برخوردار هستند، گفت: سمن‌ها در کارهای گروه و جمعی برای رفع مشکلات و امور خیریه مشارکت خوبی دارند.

علی‌رضا یونسی افزود: رویکرد دولت در قبال حمایت از سمن‌ها خوب است و برای کارایی بیشتر، این حمایت باید گسترده‌تر از قبل شود.

وی با اشاره به اینکه تا نیمه سال 93 راه‌اندازی سمن‌ها 300 درصد نسبت به گذشته رشد داشته است و این نشانه تلاش و اهتمام دولت در این راستاست، گفت: در مازندران در زمینه‌هایی که نیاز به حمایت و هدایت دولت بود، پشتیبانی خوبی از سوی فرمانداری‌های استان در جهت توانمندسازی سمن‌ها صورت گرفت و استانداری نیز همواره از فعالیت سمن‌ها حمایت کرده است.