سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

فعالیت 22 سازمان مردم‌نهاد جوانان در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالیت 22 سازمان مردم‌نهاد جوانان در مازندران

فعالیت 22 سازمان مردم‌نهاد جوانان در مازندران


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: 22 سازمان مردم‌نهاد در حوزه جوانان در استان فعالیت می‌کنند و 10 سازمان دیگر هم در حال دریافت مجوز هستند.

فعالیت 22 سازمان مردم‌نهاد جوانان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان صبح امروز در مراسم مشترک نشست و تجلیل از جوانان و نخبگان که در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار شد،اظهار داشت: در حوزه مسائل مربوط به جوانان، 21 دستگاه باید به فعالیت بپردازند.

وی با اشاره تشکیل پنج جلسه ستاد ساماندهی جوانان در استان،افزود: بیش از 70 مصوبه درباره ساماندهی امور جوانان در ستادهای استانی اخذ شد که تاکنون 80 درصد این مصوبات اجرایی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه باید نسبت به امور جوانان دغدغه داشته باشیم، تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌های استانی حضرت علی‌اکبر (ع)، تجلیل از 40 جوان برتر استان در 10 محور، تجلیل از جوان موفق علمی و هنرمند و... در این راستا انجام شده است.

حسین‌زادگان با اشاره به برگزاری 15 جشنواره شهرستانی حضرت علی‌اکبر (ع) ادامه داد: جزو نخستین استان‌هایی در سطح کشور هستیم که نسبت به برگزاری این جشنواره اقدام کردیم.

وی با اشاره به معرفی و تالیف کتاب در حوزه ازدواج، افزود: جشنواره پیوند آسمانی، تجلیل از زوج‌های موفق جوان و دستگاه‌های موفق در زمینه ازدواج از دیگر فعالیت‌های اداره کل ورزش و جوانان است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه با همکاری سپاه کربلای مازندران برای نخستین‌بار ورزشکارانی که در بازی‌های آسیایی اینچئون مدال کسب کردند به اردوهای راهیان نور اعزام شدند، اضافه کرد: این کار در راستای پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده است.

وی با اشاره به برگزاری 30 دوره مهارت ازدواج در روستاهای مازندران ادامه داد: 22 کارگاه پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر نیز در سال‌جاری برگزار شده است.

حسین‌زادگان با بیان اینکه در راستای توانمندی سمن‌ها مازندران موفق عمل کرده است،گفت: 22 سازمان مردم‌نهاد در حوزه جوانان در استان فعالیت می‌کنند و 10 سازمان دیگر هم در حال دریافت مجوز هستند.