جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت 16 کمیته ورزش همگانی در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 16 کمیته ورزش همگانی در بابلسر

مسئول توسعه ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت: ورزش همگانی دارای 29 کمیته ورزشی است که از این تعداد 16 کمیته به صورت منسجم در سطح شهرستان فعال هستند و امیدواریم امسال بتوانیم بقیه کمیته‌ها را فعال کنیم.

فعالیت 16 کمیته ورزش همگانی در بابلسر

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سیده زینب یعقوبی سه‌شنبه‌شب در نشست با هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این شهرستان اظهار کرد: ورزش همگانی دارای 29 کمیته ورزشی  است که از این تعداد 16 کمیته به صورت منسجم در سطح شهرستان فعال هستند و امیدواریم امسال بتوانیم بقیه کمیته‌ها را فعال کنیم.


وی با اشاره به اینکه هیأت ورزش همگانی شهرستان بابلسر به عنوان هیأت برتر استان مازندران شناخته شد،گفت: برگزاری دو جشنواره کشوری پرواز بادبادک‌ها و ماهی‌گیری با قلاب و جشنواره‌های استانی از جمله اقدامات این هیات در سال گذشته بود.


مسؤول توسعه ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان بابلسر از وجود 23 باشگاه فعال در زمینه ورزش همگانی در سطح شهرستان خبر داد و افزود: 112 مربی و 39 داور فعال در حوزه ورزش همگانی شهرستان فعالیت دارند.


یعقوبی تعداد ورزشکاران سازمان یافته در سال 93 را یک هزار و 865 نفر دانست و اظهار کرد: این آمار در سال 94 به یک هزار و 464 نفر رسید که امیدواریم در سال 95 با توجه به عملکرد خوب هیأت همگانی و کمیته‌های زیرپوشش بتوانیم تعداد ورزشکاران سازمان یافته را افزایش دهیم.


وی با بیان اینکه براساس قانون هر هیأت باید کمیته همگانی داشته باشد و بر اساس آن فعالیت کند، گفت: برگزاری هشت همایش پیاد‌ه‌روی از جمله اقدامات بوده است.