سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

فعالیت 150 شعبه اخذ رأی در بقاع متبرکه مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 150 شعبه اخذ رأی در بقاع متبرکه مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 150 شعبه اخذ رأی در بقاع متبرکه مازندران فعالیت داشتند.

فعالیت 150 شعبه اخذ رأی در بقاع متبرکه مازندران

حجت الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: مردم با حضور معنادار خود در انتخابات هفتم اسفندماه دندان طمع استکبار را شکستند.

وی با بیان اینکه راه قدردانی و قدرشناسی از مردم برای حضور پرشور در صحنه‌های انقلاب، خدمت‌رسانی و خدمت‌گزاری بی‌منت و کریمانه است، افزود: مردم با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی قلب امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری را شاد کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی معنادار بود، اضافه کرد: ملت ایران به همه دشمنان داخلی و خارجی ثابت کردند پای انقلاب ایستاده‌اند و هیچ‌گاه از صحنه خارج نمی‌شوند.

این مسئول بر هوشیاری و بصیرت‌افزایی در انتخابات جاری تأکید کرد و گفت: اگر ملت ایران مانند گذشته با بصیرت و درایت وارد شوند، دشمنان ناامید می‌شوند.

علیزاده از برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در 150 بقعه متبرکه و امامزاده استان مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد: نیمی از شعبه‌های اخذ رأی در بقاع متبرکه روستایی و نیمی دیگر در بقاع متبرکه شهری قرار داشتند.

وی با بیان اینکه حدود 400 خادم افتخاری و ثابت در برگزاری انتخابات در بقاع متبرکه مازندران فعالیت کردند، گفت: اوقاف تمامی امکانات و شرایط حاضر در بقاع متبرکه را در اختیار مسئولان اجرایی گذاشت تا انتخاباتی سالم و با ضریب بالای امنیت برگزار شود.