جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت 1000 بازرس افتخاری ایام نوروز در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 1000 بازرس افتخاری ایام نوروز در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از فعالیت یک‌هزار بازرس افتخاری ایام نوروز در استان خبر داد.

فعالیت 1000 بازرس افتخاری ایام نوروز در مازندران

محمد محمد‌پور‌عمران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: یک‌هزار بازرس افتخاری در طرح ویژه نظارتی ایام نوروز نظارت بازار را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه آمادگی داریم تا از توان مدیران دستگاه‌های اجرایی برای نظارت بازار استفاده کنیم، افزود: جهاد کشاورزی اهتمام جدی بر نظارت قیمت‌ها تا سطح عمده‌فروشی را در ایام نوروز دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه تلفن 124 آماده رسیدگی به هرگونه تخلفات در سطح بازار است و در اسرع‌وقت به تمام مسائل رسیدگی می‌شود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار گزارش مردمی در استان داشته‌ایم.

محمد‌پور خاطرنشان کرد: آرد به میزان کافی در انبارها وجود دارد و برنامه‌ریزی برای تمامی کشیک‌های نانوایی‌ها شده تا هیچ‌گونه مشکلی در ایام عید شاهد نباشیم.

وی اضافه کرد: کشیک‌هایی به صورت شبانه‌روزی در سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهادکشاورزی، تعزیرات حکومتی، میراث فرهنگی و گردشگری، علوم پزشکی و فرماندهی انتظامی مازندران برای ساماندهی و نظارت بر بازار و اماکن عمومی مستقر هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: در طرح ویژه نظارتی نوروز، 170 واحد گشت مشترک تا 15 فروردین ماه در نقاط مختلف استان حضور فعال دارند.

محمد‌پور یادآور شد: امسال 320 هزار مورد بازرسی در استان صورت گرفت که 19 هزار و 200 پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.