سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

فعالیت پلیس افتخاری در 15 استان کشور شروع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت پلیس افتخاری در 15 استان کشور شروع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری،حمید رضا الماس‌نیا در مراسم توجیهی پلیس افتخاری در ساختمان شماره دو استانداری مازندران اظهار داشت: بسیاری از اقدامات اجتماعی تنها با مشارکت اجتماعی به نتیجه می‌رسد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی تلاش دارد با استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی بسیاری از مشکلات اجتماعی را کاهش داد که ایجاد پلیس افتخاری جزء برنامه کاری جدی پلیس در کشور است.

جانشین مدیرکل پلیس افتخاری کشور با اعلام اینکه فعالیت پلیس افختاری در 15 استان کشور شروع شد، افزود: به دلیل اقدامات اثرگذار پلیس افتخاری در مازندران از موقعیت ویژه این طرح برخوردار است.

وی با اعلام اینکه تلاش داریم که فعالیت پلیس افتخاری را در کل کشور تسریع دهیم، خاطرنشان کرد: دستورالعمل اجرایی کردن پلیس افتخاری در کشور به همه استان‌های فعال در این عرصه شروع شد.

الماس‌نیا با اعلام اینکه فعالیت پلیس افتخاری در کشور در پلیس ناجا و توسط اداره کل پلیس ناجا رصد می‌شود، افزود: مازندران جزء پنج استان موفق در امر پلیس افتخاری بود.

وی با اعلام اینکه فعالیت پلیس افتخاری در استان‌های در دست اجرا مورد استقبال مردم واقع شد، افزود: مردم با مشارکت در این امر مهم اجتماعی نشان دادند که علاقمند به ایجاد امنیت هستند.

جانشین مدیرکل پلیس افتخاری کشور در پایان از برنامه‌ریزی برای افزایش تعداد پلیس افتخاری در سطح کشور خبر داد.