جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

فعالیت بیش از 62 هزار بسیجی در نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت بیش از 62 هزار بسیجی در نکا

به گزارش خبرگزاری فارس از نکا، مرتضی رمضانی در همایش اقتصاد و جهاد مقاومتی در این شهرستان، اظهار داشت: اقشار مختلف کارگری، دانشجویی، مهندسان، پزشکان، هنرمندان و... در شهرستان نکا فعال است و با قوت برنامه‌های مختلف در حال انجام است.

فرمانده سپاه ناحیه نکا گفت: بیش از 62 هزار بسیجی عادی و فعال در نکا در پایگاه‌های مختلف بسیج محلات و اقشار مختلف فعالیت دارند.

وی بیان داشت: تفکر بسیجی مافوق همه تفکرات است و این تفکر است که انرژی هسته‌ای را تثبیت، تحریم‌ها را بی‌اثر و توطئه‌های داخلی و خارجی را خنثی می‌کند و اثر مثبت این معجزه امام راحل را قدر بدانیم.

فرمانده سپاه ناحیه نکا با اشاره به فعالیت‌های عرصه اقتصادی بسیج شهرستان، یادآور شد: در عرصه اقتصاد مقاومتی تاکنون یک میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات به بسیجیان ارائه شد به منظور اشتغال در بخش‌های مختلفی همچون زنبورداری، ماهی، مرغ و ماکیان، صنایع‌دستی، قالی‌بافی، گل و گیاه، قارچ و ... بوده است.

رمضانی تصریح کرد: پرداخت وام‌های اشتغال‌زایی در این رابطه و موارد مشابه در جهت فعال کردن واحدهای نیمه‌فعال بوده که بسیاری از این واحدهای نیمه‌فعال، فعال شده و اشتغال‌زایی مناسبی صورت گرفته که همه این موارد در راستای حمایت  از بسیجیان انجام شد.

وی اضافه کرد: باید به مردم اعتماد کنیم و پروژه‌های مختلف را به آنها واگذار کنیم و باور داشته باشیم این مردم و بسیجیان که در طول هشت سال دفاع مقدس، جانانه از مملکت و نظام دفاع کردند این بار نیز در اقتصاد مقاومتی می‌توانند تنگناهای اقتصادی را پشت سر گذاشته و توانمندی ایجاد کنند.

رمضانی با اشاره به موضوع امر به معروف و نهی از منکر، عنوان داشت: با فعال شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر، در سطح ناحیه و حوزه و پایگاه‌ها در جهت احیای مجدد معروف‌های فراموش شده و آسیب‌های اجتماعی که در اطراف محلات وجود دارد به صورت فعال وارد شده‌ایم تا با بررسی و رصد کامل اساس کار ارشادی را که مد نظر رهبری است در دستور کار قرار دهیم.

{jcomments off}