جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

فعالیت بیش از 11 هزار ورزشکار بیمه شده در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت بیش از 11 هزار ورزشکار بیمه شده در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان آمل، محمود نائیج در مورد فعالیت هیئت پزشکی ورزشی این شهرستان اظهار داشت: 11 هزار و 805 ورزشکار این شهرستان در هشت ماهه امسال توسط هیئت پزشکی ورزشی این اداره بیمه شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل افزود: از این آمار 2 هزار و 645 بیمه شده زن و 9 هزار و 160 نفر نیز مرد هستند.

وی همچنین یادآور شد: این شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی ورزشکاران زیادی دارد که در تمام ماه سال مشغول ورزش هستند و در بین دانش‌آموزان نیز ورزش این شهرستان تنها به ایام تعطیلات بسنده نمی‌شود.

نائیج در بخش دیگر صحبت‌های خود با اعلام اینکه برترین‌های هیئت پزشکی ورزشی مازندران در کمیته‌های آمار، خدمات درمانی و بازرسی مشخص شدند، اذعان داشت: این مراسم با حضور دکتر دهقان رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران و دیگر مسئولان این هیئت‌های ورزشی در سالن فرهنگ ساری برگزار شد که با بررسی‌های فعالیت یک ساله هیئت پزشکی ورزشی شهرهای مازندران،برترین‌های کمیته خدمات درمانی،آمار و بازرسی معرفی و تجلیل شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل اعلام کرد: هیئت پزشکی ورزشی شهرستان آمل نیز در بین شهرهای مازندران حائز یکی از رتبه‌های برتر شد که در آن از علی بخشی به عنوان یکی از بازرسان برتر با اهدای لوح سپاس قدردانی شده و مرتضی خبازی مسئول کمیته خدمات درمانی و کمیته آمار این هیئت نیز مورد تجلیل قرار گرفت.