جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت بسیج پشتوانه مدیران در ادارات و دستگاههای اجرایی است - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت بسیج پشتوانه مدیران در ادارات و دستگاههای اجرایی است

سید عبدالله موسوی روز دوشنبه در آیین معارفه فرمانده جدید پایگاه بسیج مقاومت خاتم الانبیاء شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال در محل نماز خانه این شرکت افزود: مدیران نیز می تواننداز پتانسیل و ظرفیت بسیج استفاده کنند.

وی بر لزوم گسترش تعامل و همدلی بین مدیران ستادی دستگاههای اجرایی با فرمانده پایگاه بسیج تاکید کرد و بیان داشت: بسیج و سازمان بسیج جدا از یک مقوله علمی و سیستمی در ادارات نیست .

موسوی با بیان اینکه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت از دستگاههایی است که از نیروی های علمی و متخصص برخوردار است ،گفت: انتخاب فرمانده توانمند در این شرکت نیز بسیار مهم است.

موسوی گفت: در حال حاضر 10 تا 15 درصد فرماندهان پایگاه بسیج ادارات در مازندران مدیران کل هستند.

مسوول سازمان بسیج کارمندان و کارگران مازندران گفت: فرمانده بسیج در کنار مدیران ستادی و کارکنان می تواند وظایف محوله اداری را به درستی اعمال کند.

وی بر حضور و جذب حداکثری کارکنان به عنوان عضو بسیج پایگاه تاکید کرد و گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ˈ هر کسی دلش برای نظام بسوزد بسیج است ˈهمه کارکنان دستگاههای اجرایی بسیجی هستد.

وی گفت: چالش بزرگ امروز نظام جمهوری اسلامی هجمه فرهنگی است که به صورت جنگ نرم علیه نظام در حال انجام است.

وی ارتقاء بینش بصیرتی کارکنان را از ماموریت های پایگاه بسیج ادارات دانست و بیان داشت: امروز مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی عشق و باور می خواهد.

ˈ علی مهدوی ˈ فرمانده جدید پایگاه بسیج خاتم الانبیاء شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال در سخنان کوتاهی ، بسیج را بازوان سازمانها و ادارات دانست و گفت: شان و جایگاه بسیج بر اساس تفکر و اندیشه علمی و با هدف ارتقا جایگاه سازمانی و انجام درست ماموریت ها شکل گرفته است.

وی بیان داشت: بسیج می تواند با ارائه راهکار های علمی ماموریت و اهداف سازمان را سریعتر محقق کند.

مهدوی ، توکل و ایمان به خدا ، اطاعت پذیری از ولایت فقیه ، اخلاص ، صبر و استقامت را از ویژگی های بسیج برشمرد.

در پایان این مراسم با حکم سردار ˈ شاهچراغی ˈ فرمانده سپاه کربلا مازندران ˈ علی مهدوی ˈ به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج خاتم الانبیاء شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه شمال معرفی شد.

شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران - منطقه شمال با600 کیلومتر خطوط لوله، روزانه ظرفیت انتقال 500 هزار بشکه نفت خام به پالایشگاههای کشور و انتقال صدهزار بشکه فرآورده های نفتی را به استانهای شمالی دارد.