جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

فعالیت‌های آموزشی خانواده‌های ایثارگر در مازندران تقویت می‎شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت‌های آموزشی خانواده‌های ایثارگر در مازندران تقویت می‎شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: فعالیت‌های آموزشی در زمینه توانمندسازی خانواده‌های ایثارگر در برنامه کاری است و در این بخش نیازمند تحرکات جدی‎تر هستیم.

فعالیت‌های آموزشی خانواده‌های ایثارگر در مازندران تقویت می‎شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عباس‌علی رضایی صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید در مجتمع فرهنگی ایثار، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای ایجاد اشتغال خانواده‌های ایثارگر باید به صورت ویژه در برنامه کاری قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه تعامل با دستگاه‌های دولتی به صورت جدی انجام شود، افزود: تعامل با بنگاه‌های خصوصی و کارآفرینان باید در حد مطلوب باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اعلام اینکه باید از ظرفیت دستگاه‌های دولتی برای جذب خانواده‌های ایثارگران استفاده شود، گفت: در این زمینه تلاش بیشتری در استان مد نظر قرار گیرد.

این مسئول با بیان اینکه در سال جاری فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید سرلوحه همه کارهای سازمان باشد، تصریح کرد: فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی باید به صورت عملیاتی در سطح نهادهای بنیاد شهید استان اجرایی شود.

رضایی خاطرنشان کرد: باید از سهمیه و ظرفیت دستگاه‌های اجرایی برای جذب فرزندان ایثارگر استفاده بهینه شود.

وی با اعلام اینکه در حوزه آموزش و پیشگیری اقداماتی در دست انجام است، افزود: در این حوزه باید تلاش‌ها بیشتر شده و مدیران در اولویت اصلی قرار گیرند.

مدیرکل بنیاد شهید مازندران اضافه کرد: تکریم و تعظیم، احترام و سپاسگزاری و دیدار از خانواده شهدا باید به صورت مداوم انجام شود.

این مسئول با اعلام اینکه خدمات به خانواده‌های ایثارگران باید به موقع انجام شود، تأکید کرد: خدمات قابل ارائه باید در شأن این خانواده‌ها باشد.

رضایی یادآور شد: بنیاد شهید، مولود انقلاب اسلامی ایران است و باید از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی استفاده شود.

وی درباره ساماندهی گلزار شهدای مازندران بیان داشت: از حداقل اعتبارات این بخش باید نهایت استفاده شود تا زمینه ساماندهی مناسب گلزارهای شهدا فراهم شود.