سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

فضای آموزشی برای حافظان کل قرآن در محمودآباد فراهم می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فضای آموزشی برای حافظان کل قرآن در محمودآباد فراهم می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، فرماندار و جمعی از مدیران این شهرستان ظهر امروز از موقوفه خانه راهیان نور خداوند بازدید کردند.

سیف‌الله فرزانه فرماندار محمودآباد در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران پیام انقلاب را بسترسازی فرهنگ جهت رشد جامعه عنوان کرد و گفت: اگر فرهنگ در جامعه بسترسازی نشود در هیچ کاری موفقیت حاصل نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر نیز مقام معظم رهبری تاکید فراوانی بر مقوله فرهنگ داشته‌اند و ما نیز باید در جهت تحقق رهنمودهای ایشان همه تلاش خود را در راه ارتقای فرهنگ و آشنایی جوانان و نوجوانان با مفاهیم بلند قرآن کریم به کار بندیم.

فرماندار محمودآباد حضور استعدادهای قرآنی در شهرستان را مایه خیر و برکت خواند و افزود: بدون تردید با معرفی حافظان قرآنی به مردم گام بلندی در جهت نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در میان خانواده‌ها برداشته خواهد شد.

وی با اشاره به تربیت 40 حافظ کل قرآن کریم در این شهرستان خاطرنشان کرد: همه عزم خود را نسبت به معرفی حافظان قرآنی محمودآباد از طریق رسانه‌ها به کار می‌گیریم و این حرکت عظیم قرآنی را که در جهان اسلام کم‌نظیر است بیش از پیش تقویت خواهیم کرد.

فرزانه یادآور شد: هرچه فرزندان ما بیشتر با فرهنگ قرآنی آشنا شوند، به سبک زندگی دینی روی می‌آورند و از طرفی میزان ناهنجاری در جامعه کاهش خواهد یافت.

این مسئول درباره تامین فضای مناسب آموزشی برای تربیت حافظان کل قرآن در محمودآباد گفت: پس از بازدید موقوفه خانه راهیان نور با یکی از خیرین قرآنی جهت ساخت فضای آموزشی برای دارالقرآن محمودآباد مذاکراتی صورت گرفته و مقرر شد پس از بازدید ایشان از این مکان اقداماتی در این زمینه صورت گیرد.