جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

فضاسازی مناسب شهرها برای مسافران نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

فضاسازی مناسب شهرها برای مسافران نوروزی

هادی ابراهیمی در ستاد تسهیلات سفر استان مازندران با اعلام اینکه در فضاسازی برخی از شهرهای مازندارن برای مسافران نوروزی فضاسازی مناسبی انجام شد، تاکید کرد: اقدامات برخی از شهرداران مازندران قابل تقدیر است.

وی با اشاره به فضاسازی مناسب در مرکز استان مازندران به ویژه شهر ساری برای مسافران نوروزی خاطرنشان کرد: نسبت به عملکرد برخی از شهرداران و برخی مدیران استان مازندران گلایه جدی دارم که در آخرین روز برپایی ستاد تسهیلات سفر نوروزی در حضور استاندار مازندران این گلایه‌ها را مطرح می‌کنم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با انتقاد از عملکرد برخی مدیران عضو ستاد تسهیلات سفر استان مازندران بیان داشت: برخی از مدیران عضو ستاد تسهیلات سفر این استان هستند و هنوز یک بار برای سرکشی در این ستاد حضور پیدا نکردند.

وی در ادامه با انتقاد ا افزایش بی‌رویه برخی کالاهای اساسی در مازندران یادآور شد: قیمت برخی کالاها به طور سرسام آوری افزایش پیدا کرد که این موضوع نیاز به بررسی جدی دارد.

ابراهیمی خواستار نظارت بیشتر واحدهای بازرسی و تنظیم بازار بر عملکرد توزیع مواد غذایی در سطح استان مازندران شد و بیان داشت: افزایش قیمت گوشت قرمز در مرکز و غرب استان مازندران نیاز به پیگیری جدی‌تر دارد.

وی در ادامه به تعطیلی زودهنگام برخی کمپ‌ها اشاره کرد و یادآور شد: افراد به کارگیری شده در کمپ‌ها نسبت به کارشان آشنایی کافی ندارند. نظارت و بازرسی‌ها در سطح استان مازندران بیشتر شود.

معاون استاندار مازندران با اعلام اینکه آمار ورود گردشگران در سطح استان مازندارن بی‌نظیر بود، ادامه داد: ظرفیت همه واحدهای پذیرایی استان مازندران تکمیل شد.

وی در پایان به کاهش میزان تصادفات در سطح جاده‌های اصلی استان مازندران اشاره کرد و گفت: تصادف‌های رخ داده شده در جاده‌های فرعی استان مازندران اتفاق افتاد.