رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

فشارهای سیاسی و تحریم‌ها به کشور بعد از فتنه 88 تقویت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فشارهای سیاسی و تحریم‌ها به کشور بعد از فتنه 88 تقویت شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام یدالله‌ غلامی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساری اظهار کرد: رهبر انقلاب از زمان پیداش فتنه در کشور تاکنون 500 بار کلمه فتنه را بر زبان جاری کردند.

وی تصریح کرد: جریان فتنه از زمان حادثه کوی دانشگاه در کشور فعالیتش را آغاز کرد و در سال 78 با رمز فشار به مطبوعات کلید خورد و فتنه 88 با رمز تقلب در انتخابات شروع به فعالیت کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: فتنه‌گران پیش از انتخابات برنامه‌ریزی برای اغتشاش در کشور را در دستور کار قرار دادند.

غلامی گفت: این افراد قبل از برگزاری انتخابات با وجود اطلاع از برگزاری سالم انتخابات در کشور شورای صیانت از انتخابات را در بین خودشان تشکیل دادند.

وی با اشاره به اینکه کمیته صیانت از انتخابات در حالی توسط فتنه‌گران تشکیل شد که پیش از این انتخابات‌های زیادی در کشور برگزار شده بود، تصریح کرد: تشکیل این کمیته نشان از برنامه‌ریزی گسترده این افراد برای اغتشاش در کشور بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه در فتنه 88 و رمز آشوب تقلب در انتخابات بود و آنها برای ایجاد اغتشاش در کشور به دنبال بهانه می‌گشتند، گفت: برای نخستین‌بار افرادی از درون نظام با ضد انقلاب هم‌دست شدند.

وی افزود: زمان هشت ماهه فتنه، وقت کشور را گرفت و سال‌های طولانی دیگر باید ملت تاوانش را بدهند، بسیاری از فشارهای سیاسی به کشور بعد از فتنه 88 اتفاق افتاد.

غلامی با بیان اینکه بسیاری از تحریم‌های اقتصادی بعد از فتنه 88 دامن‌گیر کشور شد و بسیاری از فتنه‌گران دشمنان ما را تشویق به تحریم می‌کردند، خاطرنشان کرد: بی‌بصیرتی بسیاری از خواص در دوران فتنه 88 مردم را در شناخت دشمن دچار تردید کردند و دشمن‌شناسی کاری بسیار سخت بود.

وی با اعلام اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری در شناخت ماهیت فتنه‌گران بسیار اثرگذار بود، افزود: با خطبه 29 خرداد مقام معظم رهبری ماهیت فتنه‌گران بیشتر روشن شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در ادامه با اشاره به اینکه فتنه‌گران در روز قدس ماهیت وجودی خودشان را نشان دادند، گفت: سر دادن شعار نه غزه و نه لبنان ماهیت وجودی فتنه‌گران را بیشتر روشن کرد.

وی اضافه کرد: فتنه‌گران شعار تفرقه‌افکنی بین مسلمانان را در دستور کار قرار دادند، روزه‌خواری و تعرض به ماه مبارک رمضان ابعاد وجودی فتنه‌گران را بیشتر روشن کرد.

در ادامه غلامرضا شریعتی فرمانده سپاه ناحیه ساری نیز در سخنانی گفت: قوام اصلی نهاد انقلابی سپاه پاسداران ولایت‌پذیری و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه است.

وی افزود: حضور نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبب قوام جایگاه ارزشی روحانیت و تقویت بصیرت دینی پاسداران این نهاد انقلابی شد.

به گزارش فارس، در این مراسم حجت‌الاسلام شعبان نوذری معارفه و از زحمات حجت‌الاسلام خلیل‌نژاد تقدیر شد.

{jcomments off}