جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

فریدونکنار نیازمند فضای نمایشگاهی استاندارد است - نمایش محتوای خبر

 

 

فریدونکنار نیازمند فضای نمایشگاهی استاندارد است

فرهاد باقری در فریدونکنار با بیان اینکه هجمه‌های همه جانبه فرهنگی بر ما اعمال شده است، بیان داشت: باید با ترویج داشته‌های فرهنگ بومی در راستای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی باشیم که نمونه آن ساخت بازی‌های انیمیشن ایرانی و بازی‌های رایانه‌ای در داخل کشور است.

وی با اشاره به استقبال بسیار خوب نوجوانان و جوانان از این حرکت ملی بیان داشت: در بابلسر و فریدونکنار هنوز هنرمندی در این رابطه ورود پیدا نکرده اما این آمادگی در اداره فرهنگ هست که از چنین طرح‌هایی با تمام وجود حمایت کنیم و برای به ثمر نشستن آن گام برداریم.

باقری افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسات و ستادها به عنوان مسئول کمیته فرهنگی حضوری فعال دارد که با همه دستگاه‌های فرهنگی همکاری می کند.

وی خاطرنشان کرد: در شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیز با ریاست امام جمعه و دبیری ارشاد با محوریت فرهنگ‌سازی در جامعه ایرانی اسلامی، عفاف و حجاب، نکوداشت شخصیت‌های برجسته و حوزه حماسه فعالیت‌های خوبی انجام شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار اظهار داشت: نمایشگاه‌های کتاب متعددی در مناسبت‌های مختلف در بابلسر و فریدونکنار دایر شده و آمادگی داریم در صورت در اختیار قرار دادن یک فضای نمایشگاهی و سربسته نمایشگاه کتاب با نازل‌ترین قیمت و تخفیف ویژه عرضه کنیم.

به گفته باقری، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف کتاب گامی موثر در فرهنگ‌سازی در امر کتابخوانی است.

وی معتقد است: ارسال کتب به مدارس و ادارات مساجد و پایگاه‌های بسیج را که از ناحیه ارشاد اسلامی صورت می‌گیرد، یکی از مصادیق نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی است و مسابقات کتابخوانی نیز در مناسب‌های مختلف با گستره کمی و کیفی مطلوب در این راستا برگزار می‌شود.