فروش کالا از راه اینترنت

جهت کسب درآمد از اینترنت بهترین گزینه برای فروش چیست ؟ هر چیزی که فکرش رو بکنید میتونید از طریق اینترنت به فروش برسانید . در اینترنت ما می توانیم کالاهای فیزیکی ، کالاهای مجازی ، خدمات فیزیکی و یا آنلاین را به فروش رسانده و از آن کسب درآمد داشته باشیم .
فروش محصولات در اینترنت
– کالای فیزیکی :
این کالا هر چیزی که قابل لمس کردن باشه هست … در بازار ایران  در سالهای گذشته بیشتر سی دی و کتاب بود ولی چند سالی هست که این بازار رونق بیشتری پیدا کرده و محصولاتی از قبیل لباس ، کفش ، ادکلن ، محصولات برقی ، و …. بفروش میرسه . اما در قسمت کالای فیزیکی معمولا سایتهایی که در زمینه فروش سی دی و کتاب فعالیت دارند بسیار کم هزینه هستند و بازده سریعتر و بیشتری نیز دارند.
– کالای مجازی :
منظور فروش دانلودی فایل میباشد. به طور مثال بازدیدکننده وارد سایت شما می شود و یک کتاب الکترونیکی را سفارش میدهد و زمانیکه وجه کتاب را پرداخت میکند می تواند کتاب را دانلود کند.
-خدمات فیزیکی :
برای مثال شما یک پیمانکار در یک زمینه خاص هستید . از طریق وب سایتتان مشتری جذب میکنید و قطعا در مراحل بعدی، مذاکرات حضوری را با مشتری برقرار می کنید  و آن خدمات را برای مشتری انجام میدهید .
– خدمات آنلاین
یک مثال ساده برای اینکار  ترجمه مقاله میباشد .کاربر وارد سایت شما میشود متن خود را در سایت شما آپلود میکند سپس مبلغ مورد نظر را واریز میکند سپس شما مقاله ترجمه شده را به کاربر تحویل میدهید.
برای فروش اینترنتی اینکه شما کدام روش را انتخاب کنید بستگی به علاقه و بودجه شما دارد . کسانی که بودجه کمی دارند و می خواهند وارد دنیای کسب و کار اینترنتی شوند فروش کالاهای مجازی توصیه می شود.فرقی نمی کند که در اینترنت چگونه می خواهید درآمد کسب کنید، مهم ترین اصل : برنامه ریزی هستش اگر شما میلیاردها تومان هم هزینه کنید ولی برنامه ریزی اصولی نداشته باشید با شکست مواجه می شوید.

 

Loading the player...
تازه ها