سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

فرهنگ ایثارگری باید به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگ ایثارگری باید به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود

فرماندار بابلسر گفت: فرهنگ ایثارگری باید به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود.

فرهنگ ایثارگری باید به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سید علی اسد در آستانه هفته دفاع مقدس در جمع اعضای دفتر حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان بابلسر اظهار کرد: اگر این نظام مقدس می‌تواند تغییر دهنده معادلات نظامی در دنیا باشد به پاس عظمت و رشادت‌های شهدا است.

وی با بیان اینکه زمانی ارزش‌های دفاع مقدس پیوند و اتصال ناگسستنی با جامعه می‌یابد که این فرهنگ به درستی به نسل جوان انتقال داده شود، گفت: فرهنگ ایثارگری باید به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود و همه باید از فرصت‌های خدمتگزاری به نحو احسن استفاده کنیم.

فرماندار بابلسر با اشاره به دلاوری مردان هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه  دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس برای جوانان بازگو شود،گفت: نسل آینده انقلاب اسلامی که دوران انقلاب و دفاع مقدس را درک نکردند نیاز به بیان خاطرات مجاهدان راه حق دارند.

اسد تصریح کرد: امروز لازم است در زمینه حفظ فرهنگ و ارزش‌های شهدای والا مقام، تلاشی مضاعف صورت گیرد تا جوانان بتوانند ژرفای عظیم این فرهنگ را به درستی درک و سرلوحه مسیر خود قرار دهند.

وی افزود: شهرستان بابلسر با اهدای 530 شهید و  پنج مدافع حرم نشان داد همیشه در صحنه‌های حساس حضور داشته و امروز علاقه‌مندان بیشتری در صحنه حضور دارند که با لبیک‌های خود مقام معظم رهبری را تنها نخواهند گذاشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر با بیان اینکه اینجا هیچ‌گاه فرزند فاطمه زهرا(س) را تنها نمی‌گذارند، گفت: همه ما سرباز این نظام مقدس هستیم و تمام هدف ما حفظ این نظام مقدس است.